A L L E R L E I Verhoogde kwaliteit van maaltijden in blik Vervang keukenzout door mineraalzout Zuivelschaaltjes sparen met de AH-zuivelactie Nieuwe dagcreme van Plenitude Voor een gezond en gaaf gebit Alcoholarm Brouwers Bier: nauwelijks alcohol en volop smaak I////4 Heeft u weinig tijd om te koken, dan is een kant-en- klare maaltijd uit blik een oplossing. De firma Struik heeft sinds kort zijn reeks smulmaaltijden in kwali teit nog verder verbeterd. Ze bevatten meer vlees en zijn zonder toevoeging van kleurstoffen en con- serveermiddelen bereid. Daarnaast hebben ze het assortiment Smulmaaltij den Extra Kwaliteit van negen naartwaalf varie teiten uitgebreid. Nieuw in het assortiment zijn: Nasi Goreng Extra, Maca- ronischotel met Parme- zaanse kaas en Lasagne Bolognese. Een blik smulmaaltijd (ca. 400 g) is voldoende voor een persoon. <MXD Via produkten als kaas, soep, sauzen en chips en zout dat we zelf in ons eten doen krijgen we ongemerkt veel zout binnen. En dat is slecht voor de gezondheid. Want keukenzout bestaat voor 99% uit natrlumchloride. Na trium is een stof die een ongunstige invloed heeft op de bloeddruk en op hart- en vaatziekten. U kunt minderen met zout of keuken zout vervangen door mineraalzout. In Seltin mineraalzout is het natrium voor 50 vervangen door nuttige en natuurlijke mineralen als kalium en magnesium. Doordat in Seltin het aan- deel van natrium is verlaagd, is een gunstige invloed op de bloeddruk mo- gelijk, terwijl de smaak nauwelijks an- ders is dan van gewoon zout. Seltin kost f 4,95 voor een pak van 500 g en 1,95 voor strooibusje van 90 g. Vanaf 20 September treft u weer op alle pakken melk en melkproducten van het AH huismerk spaar- zegels aan. Vorig jaar hebt u kunnen sparen voor vrolijke mokken, dit jaar kunt u uw servies uitbrei- den met leuke, fraai gedecoreerde dessert- schaaltjes. Alleen de pakken voile en halfvolle melk mogen van- wege de minimum-prijsregeling niet aan de actie deelnemen. Dit jaar vindt u ook zegels op de bekers AH Biogarde kwark en Biorgarde Stand en Roer. Voor tien zegels en f 4,95 bijbetaling ontvangt u een set van twee aardewerk schaaltjes (verkoopwaarde 7,95). U hebt de keuze uit vier sets: een set van witte schaaltjes met blauwe streepjes, een set van witte schaaltjes met blauwe streepjes en blokjes, en twee sets met twee verschillende Suske en Wiske af- beeldingen. Tot lOdecember kunt u tegen inleve- ring van een voile spaarkaart een set aardewerk- schaaltjes voordelig aanschaffen. Lege spaarkaarten zijn bij de kassa verkrijgbaar. Eind vorig jaar introdu- ceerde Albert Heijn de se- rie Plenitude van L'Oreal: huidverzorgingsproduk- ten die de huid bescher- men tegen de schadelijke invloeden van weer, mi lieu en ouder worden. Aan die serie is nu een nieuwe dagcreme toegevoegd: Action Liposomes. Deze nieuwe creme herstelt de structuur van de huid, waardoor de huid er lan- ger jong en stevig blijft uitzien. Liposomen vor- men het werkzame be- standdeel in de cre me. Dit zijn plantaar- dige stoffen die zich in de verzwakte delen van de huid vastzetten -- om die ste- k (Simon viger te ma- >mes ken. Door technische ont- wikkelingen kunnen lipo somen nu voor het eerst op grote schaal worden verwerkt, zodat veel meer vrouwen er gebruik van kunnen maken. De creme is fris, luchtig en niet vet. Zij wordt snel door de huid opgenomen en is voor elk huidtype ge- schikt. Action Liposomes zit in een pot van 50 ml en kost f 26,95. PLENITUDE UPOSOMbS AllerHande 53 Een tube van 50 ml kost 1,79. Plax is een nieuw mondspoelmiddel met een reinigende werking en een frisse smaak. U ge- bruikt Plax elke keer (ca. halve minuut spoelen) voor hettanden poetsen. Plax weekt tandplak los vantanden en kiezen. Ge- bleken is dat poetsen en flossen niet in staat zijn tandplak effectief te be- strijden. Terugtrekkend en ontstoken tandvlees, tandsteen, verkleuring en aantasting van tanden en kiezen ontstaan door tandplak. Met Plax kunt u alle delen van de mond bereiken. Plax zit in een flacon van 250 ml en kost f 6,95.®© Er zijn weer enkele nieuwe produkten voor mondverzorging verkrijg baar: Macleans anti-tand- steenpasta en Plax. Tegenwoordig zijn er van diverse merken tandpas- ta's verkrijgbaar die de vorming van tandsteen te- gengaan. Door daar regel- matig mee te poetsen krijgt de tandplak niet de kans tot tandsteen te ver- harden. Dat is belangrijk, want de tandsteen dringt door tot onder het tand vlees en kan nog gezonde tanden loswrikken. Ook Macleans brengt nu zo'n tandpasta op de markt. Hij is effectief doordat hij pyrofosfaten bevat, de stoffen die werkzaam zijn tegen tand steen. En daarnaast ook lekker fris, doordat de be- kende mintsmaak van Macleans is behouden. .iuaidjJte wCOIIOt ARMMK AH heeft al heel wat soor- ten Brouwers Bier in huis: het 'gewone' Brouwers Bier, Oud Bruin, Abdij, Light en Special. Nieuw is Alcoholarm Brouwers Bier. Het eerste AH-bier met een heel laag alcol- holpercentage. Voor men- sen die minder alcohol willen drinken, maartoch hun pilsje niet willed laten staan. Het nieuwe bier is op traditionele manier ge- brouwen en op een spe- ciale manier gegist, waar door het slechts 0,5% al cohol bevat. Door de f ijne smaak en kwaliteit proef je dat echter nauwelijks. Verkrijgbaar in flesjes van 0,3 liter a 0,59 per stuk. Verder is er een speciaal glas voor dit nieuwe type Brouwers Bier, waarin het 't beste tot z'n recht komt. Dit fraaie glas kost f 2,95 per stuk.

Allerhande | 1989 | | pagina 53