A L L E R L E I AH Vruchtenthee uitgebreid met twee nieuwe smaken Kiezen met Kennis: nieuw boekje van AH vol voedingsinformatie I Naast vertrouwde Glorix is er nu ook Glorix Fris. Speciaal voor de dagelijkse verzorging van het fS? toilet. Het bevat geen chloor, het reinigt, ontkalkt ^25? en ruikt nog heerlijk fris ook. GLORIX FRIS. ELKE DAG*N SCHOON EN FRIS TOILET. Kiezen [H kermis SPI1SUUR GEWEEST? ONTKAiKT EH RUIKT @®<D 'NGSMIDDELENCIDS minder vet minderzout Bijna iedereen Is geinte- resseerd in lekkereten. De laatste tijd is er daar- naast steeds meer aan- dacht voor verantwoord eten. En die twee kunnen heel goed samen gaan. Op het belang van ge- zonde voeding, met min der Calorieen, minder vet en minder zout wordt re- gelmatig gewezen. Met name het gebruik van te veel vet en te veel zout wordt gezien als een be- langrijke oorzaak van ern- stige ziektes, hartklachten e.d. Het is niet altijd even makkelijk om bij het ma- ken van een keuze uit het grote aanbod van produk- ten rekening te houden met de hoeveelheid Calo rieen, vet en zout in die produkten. Daarom heeft AH een boekje uitgegeven waarin u al deze informa- tie snel en gemakkelijk kunt opzoeken. Kiezen met kennis is de titel van dit boekje van 128 pagina's. Van bijna achthonderd AH-huis- merkprodukten is de in- formatie op een makkelijk afleesbare manier gerang- schikt. Vergelijkbare pro dukten staan daarbij steeds bij elkaar, zodat in een oogopslag duidelijk wordt of een produkt veel, gemiddeld of weinig Calo rieen, respectievelijk vet en zout bevat. Het opzoeken van een produkt is eenvoudig: om te beginnen is er een Een kopje thee bij het ont- bijt is voor veel mensen nog steeds een goed be gin van de dag. Maar ook 's middags en's avonds wordt er steeds meer thee gedronken. Vooral een van de soorten vruchten- sortiment eenkops-thee- zakjes uitgebreid. Er was al citroen- en ananasthee voor een persoon, en sinds kort ook mango- thee. Nieuwe theesoorten met een wat exotische smaak, maar van ver trouwde kwaliteit. De prijs van de banaan- theeisgelijkaandievan de andere vier soorten, nl. f 2,49 per doosje van 20 theezakjes. Mangothee kost, evenals de andere eenkops-vruchtenthee, f 1,89 per doosje (vol- doende voor 20 kopjes). praktische verdeling in vijftien hoofdstukken maar achterin het boekje staat bovendien een alfa- betische lijst van alle ge- noemde produkten met verwijzing naarde desbe- treffende bladzijde. Kiezen met kennis is in uw Albert Heijn winkel vanaf 7 September verkrijgbaar voor de prijs van f 3,95 zolang de voorraad strekt. thee is dan lekker. Van het AH huismerk kunt u kiezen uit passie- vrucht-, kersen-, manda- rijn- en citroenthee. Nieuw is de thee gearo- matiseerd met banaan. Daarnaast is ook het as- AllerHande 73

Allerhande | 1989 | | pagina 75