in de koeling tussen het gewone vlees? urn P.E TER. Naar aanleiding van de brief 'Kan de AH-pizza ook in de koekepan' ontvingen wij diverse readies van klanten die met zeer veel suc- ces de AH-pizza in de koekepan verwarmen. Deze klanten gaven ons diverse tips hoe zij bij het verwarmen van de pizza in de koekepan te werk gingen. In een van de volgende num- mers van AllerHande zullen wij aan dit on- derwerp opnieuw aan- dacht besteden. Hoewel wij er inmid- dels van overtuigd zijn dat onze pizza's ook door niet-ovenbezitters worden gewaardeerd, zijn onze pizza's wat structuur betreft het meest geschikt voor verwarming in de oven. In een koekepan is het erg moeilijk om de warmte goed te dose- ren. Om ook de kaas bovenop te laten smel- ten, moet er een deksel op de pan. Hierdoor ontstaat condens, waardoor de bodem zacht wordt. Ook duurt het verwarmen in de pan vaak veel langer dan in de oven. Het is zodoende niet een opti- maal, maar voor niet- ovenbezitters bruik- baar altematief. Hoeveel kauwgom zit er in een zakje? Bovenaan het zakje kauwgom, op het strookje dat moet wor den afgescheurd om het zakje te openen, staat het gewicht (40 gram) in grammen en het aantal stuks kauw gom (28 a 30) dat het zakje bevat. Verder kunnen we u medede- len dat deze kauwgom, net als alle andere sui- kervrije kauwgom, ook geschikt is voor diabe tici. Waarom ligt vegetarisch 'vlees' De distributie van ve getarische produkten, zoals vegetarische schnitzels, verloopt via de centrale slagerijen van Albert Heijn. Ver der is de temperatuur in de vleeskoeling pre- cies juist voor deze produkten. De tempe ratuur in de zuivel- of groentekoeling zou te hoog zijn voor deze ve getarische 'vlees'-pro- dukten. Ook willen we ons met deze produk ten niet alleen richten op vegetariers, maar ook op mensen die af en toe eens een vlees- loze dag willen instel- len. DOE MEE MET DE VAKANTIE WEDSTRIJD EN WIN GOUD. Wie op vakantie gaat, vergeet natuur- lijk niet om Biotex mee te nemen. Want met Biotex heeft u naar't vakan- tiewasje nauwelijks omkijken. Even inweken of deppen en Biotex doet het werk voor u. Makkelijker kan 't niet. Bovendien kunt u met Biotex deze zomer aardig in de prijzen vallen. Als u meedoet met onze vakantie-wedstrijd "De leukste vakantiekaart is goud waard" Stuur ons een leuke, originele vakan- tiegroet en maak kans op 'n hoofdprijs: een broodje goud (t.w.v. FL.2.500,-). Daarnaast zijn er vele andere prijzen te winnen waaronder fantastische vakan- tiereizen. Op't Biotex pak (500 gr.) leest u er meer over. Waar u ook naar toe gaat, met Biotex ^^jnaakt u er 'n gouden vakantie nium (spat)deksel (met gaatjes) erop. Het geheel plaats ik op een vlamver- deler op een kleine pit van het fomuis met de knop op de laagste stand (an- ders krult de pizza en wordt hij niet gelijkmatig gaar). Na ca. 30 minuten kan het gas iets hoger. Al- les bij elkaar duurt het ca. 45 minuten voor de pizza klaar is, met krokante bo- dem. Ikmoetwelvermel- den dat dit het beste lukt met pizza's met weinig groenten (bijv. Bologne- se); bij de andere pizza's loop je't risico dat ze gaan omkrullen. Wilt u iets meer weten over produkten die bij AH te koop zijn of over andere zaken die u bij AH tegenkomt? Schrijf het ons: AllerHande. Antwoordnummer 250. 1500 VC Zaandam (geen postzegel). Vragen die voor een groter publiek interessant zijn, worden in deze rubriek gepubliceerd. Alle briefschrijvers krijgen persoonfijk antwoord. Waarom is bij AH-kauw- gom zonder suiker niet vermeld hoeveel stuks er in het zakje zitten? Dan kun je het eventueel ver- gelijken met andere kauw gom en zien welke kauw gom voordeliger is. Is deze kauwgom zonder suiker trouwens geschikt voor diabetici? A.B.TEK. Al geruime tijd eet ik ve getarisch. Nu hoorde ik laatst dat u ook vegetari- sche schnitzels en derge- lijke heeft. In het begin kon ik ze echter niet vin- den, tot ik hoorde dat ze in het vleesvak lagen. Ik vind het zelf niet prettig om in het vleesvak te kij- ken. En zeker niet te moe- ten zoeken naar vegetari- sche produkten tussen kippepoten e.d. Kunnen de vegetarische produkten nu niet ergens anders dan in de vleesvi- trine ondergebracht wor den? MEVR. M.dJ. TEA. AllerHande 69

Allerhande | 1989 | | pagina 69