IPAAR MINUTEN II "Magiker even tussendoor?" 9 JA,HET IS LEKKERVAN LIGA. J |agqs|me_ a if m dukten voor de nor- male huid bevatten daarom vitamine B. De verzorgingsserie voor de gecombineerde en vette huid bevat vi tamine A. Deze vita- mine heeft een stimule- rend effect op het cel- vemieuwingsproces. De droge en gevoelige huid heeft behalve kal- merende bestanddelen ook vocht en bescher- ming tegen uitdroging nodig. Vandaar dat de verzorgende produkten voor deze huid vita- mine F bevatten, die zorgen dat zij niet uit- droogt, en het zoge- naamde Lichen-ex- tract, dat verzachtend en kalmerend werkt. Tweemaal daags reinigen Voor elk huidtype, ook het normale, is een goede reiniging en ver- zorging van essentieel belang. Ieder huidtype trekt tenslotte overdag stof en vuil aan waar- door de porien verstopt raken. Zelfs wie het minst veeleisende huid type heeft, zou zonder verzorging toch onef- fenheden krijgea U begint de dag altijd met het grondig reini gen van gezicht en hals. Breng de Albert Heijn reinigingsmilk's ochtends en's avonds met de vingertoppen aan op hals en gezicht en masseer deze licht in de huid Zo lossen make-up, vuil en over- tollig talg op en reinigt u de huid tot diep in de porien, zodat uw ge zicht glad en zacht aan- voelt. Dep het gezicht na het gebruiken van de reinigingsmilk altijd met een met tonic be- vochtigd watje. en tcremes Zoals gezegd heeft de huid een goede be- scherming nodig tegen nadelige invloeden van buitenaf. Vuil, stof, kou, droogte en tempera- tuurverschillen kunnen de huid een aardige klap toebrengen als zij er onbeschermd aan wordt blootgesteld. Ge- bruik daarom elke och- tend na het reinigen van gezicht en hals de AH-dagcreme die spe- ciaal voor uw huidtype geschikt is. Dat is di rect een prima basis voor uw make-up. Ver- geet ook uw hals niet! 's Nachts kan de huid optimaal stoffen opne- men. Ze is dan in rust en heeft geen energie nodig om de dagelijkse 'indrukken' te verwer- ken. Daarom is een nachtcreme zo belang- rijk. Masseer de creme licht in de goed gerei- nigde huid, vlak voor u gaat slapen. Uw huid is de volgende morgen gegarandeerd glad, zacht en soepel. UGA :vergreen a Voor de droge 1 en gevoelige huid: derozeserie EtK C-.-ll.-,. Je sport, je beweegt, je hebt trek, je wordt moe, je geeft op of Je bent slim, je denkt na, je beslist, je neemt de kracht van Liga. Met krenten of appel of melk. Je voelt je fit met alles wat in Liga zit. Je houdt vol, je bent sterk, je bent goed, je ligt voor, je neemt 'n Liga tussendoor. De samenstelling van de Liga tussendoortjes is gebaseerd op de richtlijnen voor een goede voeding. Zij bevatten o.a B vitamines, voedingsvezels, koolhydraten, eiwitten, ijzer, calcium en linolzuur. AllerHande 67

Allerhande | 1989 | | pagina 67