van de druif maakt de klasse vandewijn. Schweigener Guttenberg Kerner Kabinett. De groenten, rauwkost en gemengde salades in de saladbar komen snel, schoon en koel uit AH's eigen produktie- bedrijf. Of worden ter plaatse in de keuken gewassen en gesneden. Saus of dressing naar keuze Alles wordt puur ver- kocht, ook de rauwkos- ten en gemengde sala des. Zonder saus of dressing dus. Maar die zijn wel apart verkrijg- baar, in bakjes van 100 gram. 'Thousand is lands dressing* bij voorbeeld, of sausjes op basis van yoghurt, of met een pittige blauwe kaas. Over combinatiemogelijkhe- den gesproken... Gevarieerd en gezond Het succes van het nieuwe saladebuffet is eigenlijk niet verwon- derlijk: een salade van 15 groenten maak je niet zo snel klaar. Vooral niet als het voor een persoon is. Ga maar na: een krop sla, een bos radijs, een pa prika, een komkom- mer. En dan heb je nog maar vier ingredien- ten. 't Is dus een uit- komst voor wie gezond en gevarieerd wil eten. Dat wil zeggen: in Til- burg. Als het aan AH ligt, komen er snel meer van die slimme saladebuffetten. Met het experiment in Tilburg heeft AH veel ervaring opgedaan. Maar we wachten nog even. Tot alle puntjes op de i staan. Een kwestie van tijd... SchweigenerGuttenberg... de "ondertitel" van deze voortreffelijke wijn van de zuidelijke berghellingen van Rheinland Pfalz luidt: Kerner Kabinett En dat betekent dat-ie is gemaakt van een apart Duits druivenras: Kerner. Van daar datfrisse en fruitige. Dat tikkeltje muskaat in het bouquet. Dat bijzondere. Dat bijzonder lekkkere! Fies 0.7 liter 5.45. AllerHande 55

Allerhande | 1989 | | pagina 55