Vittel Vittel. TEau Minerale Francaise. Water? Wij Nederlanders hebben daar altijd teveel van gehad om er echt van te hou- den. En dus dronken wij het niet, tenzij dan die snelle slok uit de kraan. Maar heerlijk, helder mineraalwater, waar onze Franse, Belgische, Duitse en alle andere buren zich al zolang aan laven, dat gaat er bij ons niet in. Dat vinden wij maar overbodige luxe. Toch beginnen we daar nu wel anders over te denken. We willen fit blijven en opge- wassen zijn tegen de stress van onze dynamische maatschap- pij en het vervuilende milieu. En we beseflfen dat zuiver water van essentieel belang is om onze conditie op peil te hou- den. Vooral nu er ook vraag- tekens reizen rond de kraan. Daarom komt 's werelds rijkste mineraalwater nu einde lijk naar Nederland: Vittel, af- komstig uit de Franse Vogezen, waar de natuur nog ongerept is. En genoemd naar het stadje waar het al eeuwenlang aan de bron ontspringt. In 1854 ontdekte men dat dit koolzuurvrije water een heilzaam en verkwikkend ef fect had op al wie ervan dronk, dankzij een bijzonder gunstige dosering van mineralen. Geen kraan ter wereld die daar aan kan tippen. Daarom drinkt men het nu ook overal. Zelfs tot in Nederland toe. Want Vittel is precies wat wij in ons kikkerlandje nodig hebben om onze cellen schoon te spoelen en ons lek- ker te blijven voelen. Eindelijk ook in Nederland: water. NAlMUTMINEWlWAra Gmude Source (kmu Sown Societe Generale des Eaux Minerales de Vittel s.a. AllerHande 33

Allerhande | 1989 | | pagina 33