A L L E R L E I Douche Shampoo voor sportieve mensen Nieuw: Bodycreme en Bodymilk van AH Zilvervliesrijst koken: in een kwartiertje klaar Alle spuitbussen bij Alb rt Heijn CFK-vrij Verfrissende zomer- dranken zonder alcohol Win een reis naar Rome met Grand'ltalia Sinds kort is er van het AH huismerk een gloed- nieuwe Douche Shampoo in het assortment opge- nomen. Dit nieuwe produkt is ide- aal voor mensen die prak- tisch zijn ingesteld en het liefst zo weinig mogelijk spullen meenemen bij DOUCHE SHAMPOO hun sportactiviteiten. Het is namelijk een verfris- send doucheschuim en zachte shampoo in een. Maar, omdat het zo vaak gebruikt wordt, moet het w6l mild zijn. En dat is AH Douche Shampoo ook: 't is zo zacht dat u het ge- rust iedere dag kunt ge- bruiken. Bovendien is de nieuwe Douche Shampoo geschikt voor elk haar- en huidtype. U kunt kiezen uit twee geuren: Fresh, een heer- lijk pittige geur en Soft, een zachte sportieve geur. AH Douche Shampoo kost 3,49 per flacon van 300 ml. 15 MINUTtN OP TAFtL UJKT ALT1JD Van het AH Huismerk kunt u een heel scala aan verzorgingsprodukten ko- pen. Nieuw in dit assorti- ment zijn de AH Body creme en de AH Body- milk, voor een zachte en totale verzorging van uw huid. Lekker om te gebrui- ken na bad of douche of als uw huid doorzon en zee wat droog is. Beide nieuwe produkten bevatten allantoine en la- noline, worden snel opge- nomen door de huid en werken vochtinbrengend. AH Bodycreme en AH Bo dymilk zijn zowel geparfu- meerd als ongeparfu- meerd (hypo-allergeen) verkrijgbaar. De ongepar- fumeerde versie is dan ook geschikt voor de zeer gevoelige huid! De Bodycreme kost f 4,50 voor 250 ml en f 3,25 voor 150 ml. Voor de Bodymilk betaalt u 4,95 (250 ml).®®® Het gebruik van sommige spuitbussen is schadelijk voor de ozonlaag. Tenminste, wanneer ze drijfgassen bevatten met CFK's, stoffen die de ozonlaag in de at- mosfeer aantasten. Op 1 januari 1991 worden deze CFK's verboden. Daarop vooruitlopend heeft Albert Heijn ervoor gezorgd dat nu al alle spuitbussen in de AH-winkels CFK-vrij zijn. U kunt dus nu alle spuitbussen die u bij AH koopt met een schoon geweten gebruiken. Zilvervliesrijst kent u na- tuurlijk. Met de voordelen: een voile smaak en een beter behoud van voe- dingsstoffen. Nadelen zijn echter de lange kooktijd (ongeveer 45 minuten) en het feit dat de rijst niet al- tijd mooi droog kookt. De nieuwe Snelkokende Zil vervliesrijst van Oryza heeft deze nadelen niet. Door een speciale voorbe- werking hoeft u de nieuwe Oryza-rijst slechts 15 mi nuten te koken in een aangegeven hoeveelheid water, namelijk 6 dl per pak (of 1 kopje water per kopje rijst). De rijst is dan gaar en rul en hoeft niet Bij AH heeft u veel keus in koele, verfrissende drank- jes zonder alcohol. Van Zonnatura zijn er bij voor- beeld natuurzuivere, mousserende vruchtesap- pen zonder kunstmatige toevoegingen. Erzijndrie soorten: appel-zwarte bes- sensap, wit druivesap en rood druivesap. Ook mineraalwater is een uitstekende dorstlesser. Sinds kort heeft AH (kool- zuurvrij) mineraalwater van Vittel, dat verkrijg baar is in (vierkante) fles- sen van IV2 liter inhoud. Een ander nieuw drankje, waar kinderen dol op zul- len zijn, is Taksi Red. Net als de Taksi Tropical en Taksi Orange een frisse zuiveldrank, maar nu in aardbeiensmaak. In samenwerking met AH organiseert Grand'ltalia, bekend van de vele Ita- liaanse produkten, een prijsvraag, waarmee u fantastische prijzen kunt winnen. Er zijn maar liefst twee kansen op de hoofd- prijs: een geheel verzorg- de, driedaagse vliegreis naar Rome voor twee per- sonen. En bovendien hon- derd manden vol Ita liaanse lekkernijen ter pleinen en straten ligt de historie voor het oprapen. Talloze antieke Romeinse vondsten herinneren aan een groots verleden: het Colosseum, Forum Roma- num, het Pantheon... Voeg daar nog bij het bruisende uitgaansleven, zonnige terrasjes en de voortreffelijke gastrono- mie en u begrijpt dat u zich in Rome geen mo ment zult vervelen! afgegoten te worden, waardoor u ook geen waardevolle vitaminen en mineralen meer weggooit. Voor een pak van 375 gram (voldoende voor vier personen) betaalt u f 1,99. waarde van f 50,-. Hoe u meespeelt kunt u lezen op de folder bij de Grand'lta lia produkten in uw AH- winkel. De actie start op 10 juli en duurt twee we- ken. En eenmaal in Rome... zal deze stad onmiddellijk uw hart stelen. Overal op de Het Colosseum in Rome AllerHande 27

Allerhande | 1989 | | pagina 27