SALADEBUFFET VOOR ACHT PERSONEN Java's. Oosters gekruide kroepoek, alleen bij Albert Als u een koud buffet wilt geven, bij voorbeeld voor een verjaardag of an- dere feestelijke gelegenheid, organi- seer dan eens een saladebuffet. Met zomerse salades die goed met elkaar combineren. Makkelijk, want salades kunnen immers voor het grootste ge- deelte van tevoren klaargemaakt worden en u hoeft er vlak voor het feest begint, alleen nog maar de laat- ste hand aan te leggen. Met een aan- tal van deze salades kunt u een heer- lijk zomers saladebuffet voor acht personen samenstellen: - Kropsla met walnoten en spek (dubbele hoeveelheid) - Tuinbonenmaaltijdsalade met kip en Boursin (dubbele hoeveelheid) - Wortel-maaltijdsalade met gama- len en mango (dubbele hoeveelheid) - Waterkerssalade met peultjes en tomaat (dubbele hoeveelheid) - Roodfruitsalade in kruidig bessesap (dubbele hoeveelheid) Geef er stokbrood bij of warme (witte of bruine) bolletjes met krui- denboter. Eventueel ook uienstok- brood en crackers. Het is heerlijk om hierbij goed gekoelde, frisse witte wijn of rose te drinken, maar vruch- tensap, ijsthee, bier of frisdrank kan natuurlijk ook. Javanen zijn er j De nieuwe Java's van Go Tan. Die moet je geproefd hebben. Een pittig gekruide kroepoek-variant. Heerlijk bij de borrel. Enu hoeft er niet voor naar Java. Daar zult u ze niet eens te pakken kunnen krijgen. Want Java's van Go Tan zijn enkel en alleen te koop bij Albert Heijn Ter kennismaking van 1.B9 voor 1.39 AllerHande 23

Allerhande | 1989 | | pagina 23