W« Zonverzorging voor klein en groot. Zon op, zon onder, je zou het bijna vergeten. Toch komen deze dagen er weer aan. Wanneer je dan's ochtends ontwaakt glinsteren de zonnestralen je tegemoet en de prille warmte doet je huid goed. Maar pas op, na zo'n winter (of eigenlijk een hele lange herfst) moet je huid wel weer een beetje wennen aan al dat zonlicht Voorkomen is beter dan genezen Een zeer oude en wijze spreuk die nog steeds geldt. Zeker met betrekking tot onze fysieke gesteldheid. Zorg er daarom voor dat de huid gedurende het zonnebad goed wordt beschermd tegen het felle zonhcht en voorkom een geirriteerde huid. Teveel zon leidt tot verbranding en op lange termijn zelfs tot verdikking van de huid. Bovendien verliest zij de elasticiteit. In de zon Omdat er vele huidtypen zijn biedt Zwitsal dus een reeks In't Zonnetje produkten aan met verschillende beschermingsfaktoren, zowel in melk als in creme. De keuze zal voor eenieder verschillend kunnen zijn. Immers een lichte huid of het huidje van een baby heeft meer bescherming nodig dan een donkere huid of een al mooi gebruinde huid. Vandaar dat Zwitsal In't Zonnetje verkrijgbaar is met beschermingsfaktoren 4,6,8,10 en 12. Speciale waterbestendige In't Zonnetje Een natte huid en felle zonnestralen versnellen het bruiningsproces aanzienlijk. Met alle gevolgen vandien: verbranding bijvoorbeeld. Heel handig voor peuters die veelvuldig in en uit het water stappen is de waterbestendige In't Zonnetje met beschermingsfaktor 8. Zo zijn die gevoelige huidjes zelfs in het water beter beschermd tegen de felle zonnestralen. Uiteraard is de waterbestendige In't Zonnetje ook prima geschikt voor watersporters als bijvoorbeeld surfers, zeilers en zwemmers. Tenslotte Na de Zon In de zon hebben we ons goed beschermd. Maar hoe zit het daama met onze huidverzorging? Na zo'n warme zonnedag voelen we ons loom en warm en zoeken verfrissing onder de douche of in bad. Op dat moment heeft onze huid extra aandacht nodig. Extra vocht bevordert de souplesse en verkoelt. Dankzij de vochtinbrengende bestanddelen van Zwitsal Na't Zonnetje (in melk en creme) voelt je huid zacht en soepel aan. ®tlv> Met het uitgekiende assortment van Zwitsal In't Zonnetje en Na't Zonnetje kun je rustig zorgeloos genieten van de zon. Met Zwitsal zorgeloos in de zon Zwitsal in't zonnetje Zwitsal in t zonnetje Zwitsal in't zonnetje ZwitSii na *t zonnetje in'lzonndj ail/ ib *t zonnetje - Wf Zwitsal

Allerhande | 1989 | | pagina 78