A L L E R L E I DE BABY Geen stempel, toch scharreleieren Luxe toetje: witte- chocolademousse Dr. Vogel brood nu ook in halfjes Regelmatig komen bij AH vragen binnen over het ontbreken van het stem- pel op de scharreleieren van AH. Toch zijnditon- vervalste scharreleieren. De wet geeft aan dat on- verpakte eieren gestem- peld moeten worden. Voor verpakte eieren, zoals de scharreleieren van AH, is vermelding op de verpak- kingvoldoende. Door de wijze van verpak- ken op speciale paksta- tions en de intensieve controles kunt u ervan verzekerd zijn dat in een doos AH Scharreleieren ook uitsluitend echte scharreleieren zitten. Die controle wordt niet al- leen door Albert Heijn zelf uitgeoefend, maar ook van overheidswege en door de Stichting Schar releieren wordt intensief gecontroleerd. Voor liefhebbers van verfijnde toetjes heeft AH een nieuw produkt in het assortiment: Witte-chocolade- mousse van Mona. Het is een luchtige mousse, be- reid uit melk en cacaoboter en het heeft de voile smaak van witte chocolade. Deze witte-chocolade- mousse kan versierd worden met bij voorbeeld ha- gelslag, slagroom of vruchten. Een lekkere tip: combineer deze mousse eens met de gewone (bruine) Choco- lademousse van Mona (en wat slagroom), dan hebt u een echt restau rant-dessert. De witte- chocolademousse wordt verkocht in pot- ten van 400 ml. j.*>■*-*- >J Bij Albert Heijn was al enigetijd dr. Vogelbrood te koop: zeer gezond en ambachtelijkgemaakt brood, bereid uittarwe- bloem, tarwekorrels en roggebloem. Het bevat weinigveten zoutento- taal geen bakverbeteraar. De bereiding van het brood, die ongeveer tien uur in beslag neemt, is erop gericht de vitaminen en mineralen beter door het lichaam te laten opne- men. Bovendien bevat dit brood veel kalk (door het gebruik van magere melk- poeder) en levert het twin- tig procent minder Calo- rieen dan gewoon brood. Speciaal voor kleine huis- houdens zijn er nu naast de hele dr. Vogelbroden ook halve broodjes te koop. Een half brood (ver- pakt en gesneden) kost f 1,65. 50 in olie gedrenkte tissues go |u op 06qiaJKi6 jeanea AllerHande 61

Allerhande | 1989 | | pagina 61