A L L E R L E I DANONE INTRODUCEERT EEN NIEUWE GENERATIE YOGHURTS. Nieuwe soort yoghurt met rechtsdraaiend melkzuur Idee: barbecuespiesjes met mais blOBt Bio van Danone is een yoghurt met actieve bifidus. Actieve bifidus (of bifidobac terium longum) is iets wat we als baby letterlijk met de moedermelk meekrijgen. Heel ons verdere leven speelt het een belangrijke rol in de afweer tegen ziektekiemen. Actieve bifidus reguleert de spijsvertering, beschermt tegen darm- infecties en maagproblemen (zoals bij het innemen van antibiotica) en bevordert de vertering van lactose. Bio van Danone heeft een heerlijk zachte smaak. Bovendien is 't een dagelijkse verkwikking voor je hele organisme. Yoghurt heeft veel goede kanten: het is gezond, goed voor de lijn, eiwitrijk en licht verteerbaar. Sinds kort heeft AH een nieuw soort yoghurt van Sud- milch in het assortiment: Biobest Natuur, die in alle opzichten aan deze ken- merken voldoet. Het is een vetarm produkt zon- der kunstmatige toevoe- gingen. Gemaakt met rechtsdraaiend melkzuur. Biobest Natuur is een zachte, frisse yoghurt in naturelsmaak, verkrijg- baar in potten van 500 gram. Biobest Natuur vruchtenyoghurt is bereid uit dezelfde zuivelsoort en bevat granen en fruit, die zonder chemische hulp- middelen zijn geteeld. Deze vruchtenyoghurt is verkrijgbaar in de smaken aardbeien, bramen en kersen. Een lekker des sert, maar ook ideaal als ontbijt. Verpakt in potjes van 150 g. '4>5: Heel origineel en vooral lekker. spiesjes met ma'is voor op de barbecue of grill. Bovendien tegen- woordig ook nog makke- lijken snel klaar, want AH heeft gare mai'skolven in het groenteassortiment. Dit is verse voorge- stoomde mais die u zo van de kolf kunt eten. Hiermee kunt u snel iets verrassends maken. De zachte smaak van mais leent zich uitstekend voor velerlei combinaties. U snijdt de mai'skolven in acht parten en rijgt ze met groenten en/of vlees aan spiesjes. Bij voor- beeld met kip en plakjes courgette, met gehaktbal- letjes en rode paprika, met plakjes ontbijtspek, ui en banaan met tomaat en een pot knakworstjes (Unox)..., en zo zijn er nog veel meer mogelijkheden. De bereiding is verder heel makkelijk: bestrijk de spiesjes met een beetje olie, leg ze op de barbe cue en rooster ze in ca. 8 tot 10 minuten gaar. Kant-en-klare mai'skolven vindt u, per twee stuks verpakt, in het koelmeu- bel van de groente-afde- ling van Albert Heijn. AllerHande 47

Allerhande | 1989 | | pagina 47