SMULLEN MET ZWAN BAKBACON zwan sss« Verse vleeswaren Bomi Goreng 0 Normandische Bakbacon Mexicaanse Bakbaconschotel Van Normandische Bakbacon tot Mexicaanse Schotel Iglo brengt vier verrukkelijke gerechten uit ver- schillende windstreken: Franse en Hongaarse Vlees- schotel, Bami Goreng en Nasi Goreng. Heerlijke maaltijden, zo klaar in de pan, oven of magnetron. Bakbacon van Zwan: 1001 mogelijkheden. Bakbacon is geen gewone bacon. De plakken zijn dikker en het is niet gerookt. Dat maakt Bakbacon van Zwan zo geschikt om te koken. te bakken of te verwerken in ailerlei oven- gerechten. Tips: - Bakbacon met gebakken eieren, tomaten en champignons. - roi gehakt in een plakje Bakbacon. Heerlijk op de barbe cue, voor gril of om te braden. - een ananasschijf in Bakbacon, gebraden of gegrild, is een ervaring apart. - Bakbacon bij nasi, bahmi, bruine bonen, kapucijners of verse tuinbonen. H 8 niet te dikke plakken Zwan Bakbacon - een afgestreken eetlepel bloem 1 ui 200 gram champignons - peterselie - 2 dl. droge cider - 1 dl. room - peper - /.out - boter. De plakken door de bloem halen en bakken. De Bacon uit de pan halen en warm wegzetten. De peterselie schoonspoelen en Hjnhakken. De ui pellen en hakken, de champignons schoon- niaken en snijden. lli en champignonplakjes in het braadvet garen. Strooi de overgebleven bloem over en laat die vijf minuten mee garen. Van het vuur af. beetje voor beetje de cider door de massa roeren. De pan weer op het vuur om de saus een minuutje door te laten koken. De room door de saus roeren, op smaak afmaken met /out en peper. De Bakbacon verde- len, de saus eroverheen en versieren met wat peterselie. 6 plakken Zwan Bakbacon - 1 blikje mats - 250 gram erwten - 1 rode paprika - boter - peper - zout. Twee plakken Bakbacon in blokjes snijden en in boter bakken. De paprika in blokjes snijden en in water met een beetje zout koken. De erwten garen, de mats bij de erwtjes verwarmen. Vocht weggieten. Overige plakken Bakbacon in boter braden. De blokjes Bakbacon en de paprika bij het groentemengsel voegen en vermengen. Op smaak brengen met zout en peper. Iglo brengt favoriete gerechten uit verre landen naar u toe. -A <;troQ3n° 36 AllerHande

Allerhande | 1989 | | pagina 36