A L L E R L E I extra fris voordeel ien dag lang risheid voor hem en voor haar. Complete verzorgingslijn voor mannen Nieuw: natuurpapier filterzakjes Kaapse viooltjes en Kalanchoe's met bloeigarantie Alle Odorex sprays en rollers zijn tijdelijk extra voordelig. Profiteer van dat frisse voorjaarsvoor- deel bij uw eigen Albert Heijn winkel en kies uit de geuren Cool Marine, Soft Fresh, Extra Dry en Blizzard.©® BLOEIGARANTIE Bij AH-winkels met een bloemen- en plantenafde- ling kunt u Kaapse viooltjes en Kalanchoe's kopen van een uitste- kende kwaliteit. Als speciale service ver- strekt Albert Heijn zelfs een bloeigarantie op deze planten. Mits u de planten goed verzorgt - op het bij- behorende bloeigarantie- formulier vindt u daarover alle informatie - garan- deert AH u dat uw plant tenminste 25 bloemen vormt. De Kaapse viooltjes en Kalanchoe's zijn in di verse kleuren te koop. Er is steeds meer vraag naar natuurvriendelijke produkten. Daarom intro- duceert Melitta naast de bekende witte filterzakjes Melitta Natuurpapier. Dezenieuwe, bruine filter zakjes worden vervaar- digd uit stevig en onge- bleekt speciaal Melitta pa pier. Ze hebben een ver- fijnde filterpapierstruc- tuuren bevatten-even- als de witte filterzakjes - miljoenen filterfijne aro- magaatjes, die uitsluitend het lekkere koffie-aroma doorlaten, waardoor de koffiesmaak volledig tot zijn recht komt. De ongebleekte filterzak jes van Melitta zijn bij AH verkrijgbaar per 80 stuks in de maten 102 (=2) en 1x4 (=4). Deprijsris gelijk aan die van de gewone Melitta koffiefilterzakjes. KAAPSVIOOLTJE tieve geur. Voor (jonge) mannen die zich goed willen verzor- gen heeft AH een com plete serie verzorgings- produkten van het nieuwe merk Insignia. Voor ver- zorging van top tot teen en alles in een geurlijn: discreet en sportief. De nieuwe lijn bevat acht produkten en is aantrek- kelijk geprijsd: voor een bus shaving foam betaalt u f 3,25 en voor een tube hair gel f 2,95. De after shave lotion kost f 11,95 of f 6,50 (100 ml of 50 ml), shower-gel en deodo rant kosten elk J 4,95 en de shampoo f 3,95. Insignia zit in een smaak- voile verpakking en heeft een discrete en toch spor- TLTDELLTK odoreX AllerHande 35

Allerhande | 1989 | | pagina 35