KALODERMAINTRODUCEERT EEN NIEUWE GEZICHTSVERZORGENDE LIJN. I Kaloderma met Elastine. Voor een zachte en soepele huid. Heb je ook besloten voordelig met O.B. op vakantie te gaan? Kakxler m<i O.B. tampons geven je alle mogelijke bewegingsvrijheid tijdens de menstruatie. Je draagt ze volkomen onopvallend. Ook voor zware menstruatie heeft O.B. de geschikte tampons. Met O.B. hoef je geen sprankelende momenten te missen. Ook niet tijdens je vakantie. Waar je ook bent of wat je ook draagt, O.B. laat je vrij. Vakantievoordeel 1989/1990. Je kunt nu of volgend jaar voordelig met O.B. op vakantie. Spaar de originele O.B. vakantievoordeelpunten, kompleet met streepjes- kodes van de aktieverpakkingen. De korting kan oplopen tot maar liefst f. 300,- en is geldig tot ver in 1990. Uitvoerige informatie en de boekingsvoor- waarden vind je in het foldertje dat in de aktie verpakkingen is bijgesloten. Er is een heel uitgebreid aanbod van reis- ogelijkheden voor zowel zomer- als wintervakanties. kunt kiezen uit de reizen van bijna alle Neder- iandse touroperators die aangesloten zijn bij de Stichting Garantiefonds Reisgelden. Boeken kan tot 30 november 1990. Heb je al besloten voor delig met O.B. op vakantie te gaan? 'n vakantievoordeel-idee van O.B. Maak nu kennis metde nieuwe gezichtsverzorgende lijn van Kaloderma: Reinigingsmelk f 6,95. Reinigt de gezichtshuid tot diep in de porien. Gezichtstonic f 6,95. Zuivert en verfrist de huid na het reinigen. Beauty Fluid f 7,95. Een vloeibare gezichtscreme die de vochtbalans van de huid herstelt. De reinigingsmelk en de Beauty Fluid bevatten "Elastine", waardoor de huid zachten soepel blijft. 70 AllerHande

Allerhande | 1989 | | pagina 70