A L L E R L E I i Zb uit de bergen bij u optafel. Bit II Gezonder frites eten met twee nieuwe produkten Nieuw: natuurlijke haarverzorgingslijn Heerlijk op de boterham In salades Calorie-arm. Steeds meer mensen heb- ben belangstelling voor voedsel met minder vet enCalorieen of met vetten die gunstig werken op het cholesterolgehalte van het bloed. Inspringend op deze behoefte heeft Remia twee nieuwe pro dukten ontwikkeld, een 'light' fritessaus en vloei- baar frituurvet. De nieuwe 'light' frites saus bevat slechts tien procent (natuurlijke zon- nebloem-)olie en 160 Ca- lorieen per 100 gram. Dat scheelt nogal wat met ge- wone fritessaus, die 35 procent olie en 360 Calo- rieen per 100 gram bevat. Het nieuwe Remia frituur vet bestaat uitsluitend uit plantaardige olie, waarvan minimaal 90 procent zon- nebloemolie is. Door het hoge gehalte aan meer- voudig onverzadigde vet- zuren werken beide pro dukten cholesterolverla- gend. Daarnaast is het nieuwe frituurvet heel handig in het gebruik: het is gemakkelijker doseer- baar, het hoeft niet te worden voorgesmolten en komt sneller en ge- lijkmatiger op temperatuur. Doorde neutrale smaak is het frituur vet ook heel geschikt voor het bakken van oliebollen, terwijl de fritessaus een uitste- kende basis is voor het bereiden van allerlei saus- jes. Het frituurvet zit ver- pakt in een handige kunststoffen container van 2 liter, de fritessaus in een emmertje van 0,5 liter. Bij AH is een nieuwe lijn haarverzorgingsproduk- ten van Wella te koop on- der de naam Sanara. Sa- nara-produkten zijn in vele opzichten milieu- vriendelijk. Zo zijn alle produkten in deze lijn ge- maakt op een puur na tuurlijke basis en zijn ze milieuvriendelijk verpakt. Bovendien bevatten ze geen schadelijke drijfgas- sen. Deze nieuwe reeks biedt voor elk type haar en voor elk haarprobleem een passend verzorgingspro- dukt. Er zijn drie verzor- gende shampoos van Sa nara: een voor iedere dag, een tegen vet haar en een voor gepermanent en/of geverfd haar. Voor na het wa^sen kunt u kiezen uit twee cremebehandelin- gen, een voor de dage- lijkse verzorging en een voor gepermanent/ge verfd haar. Speciaal voor beschadigd haar of haar dat extra verzorging nodig heeft is erdelntensieve Kuurcreme. Daarnaast heeft Sanara twee produkten voor de styling van het haar: een haarversteviger voor ge- permanent/geverfd haar en een glansspray, die een prachtige glans over het haar legt. De prijzen varieren van 5,95 (haarversteviger) tot f 11,95 (Intensieve Kuurcreme). De shampoo kost J 7,95, de cremebe- handeling en de glans spray f 8,95. iANf 111 AllerHande7

Allerhande | 1989 | | pagina 7