Colgate Is het zelf- schep-systeem voor kruideniers- waren wel hygienisch? De situatie zoals u die schetst is bij ons be- kend. Uiteraard is het niet de bedoeling dat men met de vingers iets uit de bakken haalt zonder het af te wegen en af te rekenen. Daarom staan de zelf- schep-bakken vaak in het zicht van een afde- ling met bedieningsper- soneel, zodat men een oogje in het zeil kan houden. Daamaast bie- den wij de klant altijd de keuze tussen bedien- u-zelf en verpakte krui- denierswaren. Wat het meenemen van kinderen in win- kelwagentjes betreft, dit is inderdaad niet toegestaan. De kinde ren behoren in het kin- derzitje van de winkel- wagen vervoerd te worden, zodat de voetjes buiten de wa- gen blijven. Wanneer u iets consta- teert dat in strijd met onze huisregels is, kunt u altijd het best de be- drijfsleider hierop at- tenderen. Omruilen in andere AH-winkel kan altijd met kassabon In principe moet het geen probleem zijn om iets dat in het ene AH- filiaal gekocht is in een ander AH-filiaal te rui len. Waarom men er in ons filiaal in uw woon plaats bezwaar tegen had om de door u ge- kochte pudding te ver- goeden, hebben wij niet kunnen achterhalen. Een mogelijke reden zou kunnen zijn dat u niet met behulp van de kassabon heeft kunnen aantonen dat het arti kel in een AH-filiaal ge kocht was. Vooral als u iets in een ander filiaal terug wilt brengen, kan de kassa bon van belang zijn. Wij raden u derhalve aan om die altijd goed te bewaren als u een beroep wilt doen op Al bert Heijns onvoor- waardelijke kwaliteits- garantie. Nogmaals: het mag geen probleem zijn om een bij AH gekocht ar tikel in een ander fi liaal om te ruilen, maar in de desbetreffende Albert Heijn-winkel kan men wel altijd om de kassabon vragen. Spaar nu bij Colgate Anti-Tandsteen tandpasta (Wit en Gel) voor zo'n kwali- teitsjoggingpak. Kleur: wit. Kijk op de speciale aktieverpakking van Colgate Anti-Tandsteen in de winkel. De aktie loopt tot 31-10-'89. En op op, dus bestel snel! Wilt u iets meer weten over produkten die bij AH te koop zijn of over andere zaken die u bij AH tegenkomt? Schrijf het ons; AllerHande, Antwoordnummer 250, 1500 VC Zaandam (geen postzegel). Vragen die voor een groter publiek interessant zijn, worden in deze rubriek gepubliceerd. Alle briefschrijvers krijgen persoonlijk antwoord. Samen met veel andere dames van het bestuur van de Nederlandse Vere- nigingvan Huisvrouwen ben ik zeer tevreden over de produkten en de grote verscheidenheid aan arti- kelen bij Albert Heijn. Een zaak zit ons echter dwars, namelijk het zelf nemen en afwegen van bepaalde produkten door de klan- ten. Dit is een onhygieni- sche toestand, vooral bij de snoepartikelen. Zo hebben wij waargeno- men dat klanten gewoon met hun handen in de bakken graaien en kinde- ren uit de voorraad staan te snoepen. Tevens willen wij uerop wijzen dat het ook voor- komt dat moeders kleine kinderen met hun 'straat- schoenen' in de bood- schappenwagentjes laten plaatsnemen. Ook dit is niet zo fris. MEW. P.A.H.D. TEB. Wij doen veel van onze boodschappen bij een Al bert Heyn-winkel buiten onze woonplaats, omdat deze winkel groter is en een uitgebreider assorti- ment heeft dan de plaat- selijke AH-winkel. Nu heb ik daar onlangs een cho- coladepudding gekocht die bij thuiskomst bedor- ven bleektezijn.Toen ik naar het AH-filiaal in mijn eigen woonplaats belde met de vraag of ik de pud ding kon omruilen, deed men daar nogal moeilijk over, met andere woor- den: het kon niet. Is het nu inderdaad zo moeilijk om iets te ruilen in een ander filiaal dan waar het desbetreffende artikel is gekocht? MEVR.J.VANT.TEB. AllerHande 77

Allerhande | 1989 | | pagina 77