'Probeer de tampon met inbrenghuls. Wedden dat je ze blijft gebruiken! TAMPAX Niet meer vacuum, maar zuurstofarm verpakte gesneden vleeswaren Langer plezier van uw geraniums AJs je, net als ik, tampons eigenlijk maar rare dingen vindt, moet je dit absoluut even weten. Ik vond tampons rare dingen. Nu niet meer, want Tampax met inbrenghuls is een heel and er verhaal. Als je die nog nooit geprobeerd hebt; moet het er nu maar eens van komen. Je zal versteld staan hoe makkelijk en hygienisch Tampax is. Om iedere Tampax tampon zit 'n inbrenghuls. Daarmee brengje de tampon mak kelijk in. In e^n keer op de juiste plaats. Je voelt er niks van. Het inbrengen niet. En het dragen niet De tampon zelf raak je niet eens met je vingers aan. En dat is wel zo hygienisch. Een Tampax tampon zet naar drie kanten uit Zo dat hij de natuurlijke vormen van je lichaam aanneemt Daardoor absorbeert hij beter en hinderlijke lekkages zijn uitgesloten. Ik voel me nu hartstikke zeker en schoon. En moet er niet aan den ken ooit nog wat anders te gebruiken. Probeer 't ook maar eens. Wedden dat je ze blijft gebruiken? """gedepmeerd handefsmerk U kent natuiirlijk het grote assortiment vacuum verpakte vleeswaren van AH. Handig om zo meete pakken en lekker lang houdbaar. Maarmis- schien heeft u ook de na- delen van dat vacuum ver- pakken ondervonden. Soms is er wat vocht aan de vleeswaren onttrok- ken, waardoor de plakjes aan elkaar vast gaan zit- ten. Voor dit probleem heeft AH nu een oplossing gevonden. De AH voorverpakte vlees waren zijn niet langer va cuum, maar zuurstofarm verpakt. Dat wil zeggen dat alleen de zuurstof aan de verpakking is onttrok- Het is weer tijd om uw balkonoftuin op te fleu- ren met geraniums. Tot nu toe kon u bij AH altijd geraniums kopendiewa- ren opgekweekt uit zaad. In plaats van zaaigera- niums heeft AH nu stek- geraniums in het assorti ment opgenomen. Stekge- raniums zijn weliswaar iets duurder dan zaaigera- niums, maarze zijn ook beter van kwaliteit. Zo zijn stekgeraniums ookge- schikt als kamerplant (in tegenstelling tot zaaigera- niums), terwijl ze daar- naast beter bestand zijn tegen slecht weer en prima kunnen overwinte- ren. Denieuwegeraniumplan- ten zijn voiler, bloeien Ian- ken. De vleeswaren blij- ven even vers en even lang houdbaar als va cuum verpakte vleeswa ren, maar dank zij dean dere luchtbestanddelen (zoals stikstof en kool- zuur) in de verpakking kleven de plakjes niet meer aan elkaar. Op de verpakte spekblokjes na zijn alie voorverpakte vleeswaren van AH voor- taan op deze wijze ver pakt. U vindt ze als van- ouds in de koeling. ger door en verliezen hun bloemen minder snel. U heeft zo dus langer ple zier van uw geraniums, vooral als ze een zonnig plaatsje en af en toe wat extra voeding krijgen. De stekgeraniums zijn ver- krijgbaarin alle AH-win- kels met een bloemen- en planten- afdeling. U kunt kiezen tussen rode, witte, roze en lila geraniums. Foto: Bloemen- bureau Holland AllerHande 57

Allerhande | 1989 | | pagina 57