A L L E R L E I Doe de rits-rats true van Bonduelle. Makkelijk en goedkoop: AH eenmalig servies AH-sladressing met minder calorieen Snoepjes met natuurlijke smaak- en kleurstoffen BaqdueUe Baridueile MAIS KORRELS Gumsnoepjes; zachte, gomachtige snoepjes, zijn er al een tijdje. Denk bij voorbeeld maar aan de bekende winegums. Nieuw van Katja in het snoepassortiment van AH zijn vijf nieuwe soorten gumsnoepjes, waaraan geen kunst- matige kleur- en smaakstoffen zijn toe- gevoegd. U kunt kiezen uit dropvoetjes (drop- jes in de vorm van een voet met een gekleurd gumlaagje), gum- voetjes, Pink Panther- gums (snoepjes in Pink Panthervorm), yog- hurtfruitgums en cas- sisfruitgums. De snoep jes zijn verpakt in zak- jes van 170 tot 200 gram en kosten f 1,99 per zak- je. de verrassende groente van vandaag AH heeft nu van het huis- merk een uitgebreide se- rie eenmalig servies en •bestek dat afrekent met twee oude bezwaren: de nadelen voor het milieu en de prijs. De nieuwe AH- produkten zijn allemaal laag geprijsd en gemaakt van een materiaal (wit po- lystyreen) dat makkelijk in het milieu afbreekbaar is. Erzijno.a. borden (met en zonder vakverdeling), soepkommen, bestek en bekers. De prijzen varie- ren van f 0,90 voor be stek (12 vorken, lepels of messen) tot f 2,25 voor borden (12 stuks). Het enige gedecoreerde arti- kel in deze serie is een set van 24 bekers met een meerkleurig streepdecor voor f 1.99. Behalve slasaus en de slanksaus van het AH huis- merk, is er sinds enige tijd ook Sladressing naturel in het assortiment. Dit is een caloriearme dressing zonder olie, waaraan ver- schillende tuinkruiden zijn toegevoegd. Sladressing naturel bevat maarzes calorieen per eetlepel en sluit daardoor helemaal aan bij de vraag naar 'slanke' produkten. De dressing is natuurlijk lekker door sla, maar u kunt er ook allerlei an- dere soorten rauwkost mee aanmaken. Voor een fles van 450 ml betaalt J 1,75. AllerHande 21

Allerhande | 1989 | | pagina 21