ii m EVEN SPRAYEN, UITWRIJVEN, SCHOON. A L L E R L E I Nog 5 rondes in AH Prijzen Troefspel Nieuwe diepvries aardappel- produkten van het AH Huismerk multi-reiniger SCHOON OF IK SCHIE NAVULFLAKON voon ALLE AFWASBARE OPPERVLAKKEN Misschien doet u al mee. Zoniet,.danhebtunog volop kansen in dit grote winkelspel dat 2 weken geleden begon. In elke ronde van twee weken kunt u zo vaak als u wilt mee doen aan deze leuke wedstrijd waarin kaart- symbolen centraal staan. Bij iedere f 25,- aan bood- schappen krijgt u een spelmapje. Elk mapje be- vat al een zegel met een getal en een kaartsymbool (Harten, Klaver, Ruiten of Schoppen). Daarnaast kunt u zegels bij elkaar sparen die achterop de kassabonnen zitten. Ook op deze zegels staat een getal en een kaartsym bool. Het is de bedoeling om met vijf zegels een zo hoog mogelijk getal van 10 cijfers samen te stellen. Met het kaartsymbool op de eerste ze gel geeft u aan in welke categorie prijzen u wilt meespelen: Harten staat voor luxe va- kantiereizen, Klaver staat voor een ca- deaupakket ter waarde van 50,-, Ruiten staat voor een ca- deaupakket ter waarde van f 25,-, Schoppen staat voor een cadeaupakket ter waarde van 10,-. En als u mee wilt speien voor de Hoofdprijs (f 2500,- en de kans op een Fiat Panda), dan bent u vrij om als eerste zegel de hoogste troefzegel van uw keuzetegebruiken. Hoe alles precies werkt, leest u in het speciale wedstrijdblad dat gratis in de AH-winkels verkrijg- baaris en op de spelmap- jes die u bij de bood- schappen krijgt. Albert Heijn heeft onlangs vier niepwe diepvries aardappelprodukten van het AH Huismerk in het assortiment opgenomen: voorgebakken aardappel- kroketjes, voorgebakken Pommes Parisiennes, voorgebakken aardappel- wafeltjes en voorgebak ken ovenfrites. Het zijn lekkere en makkdlijke ver- vangers van gewoon ge- kookte aardappels. Een aantal van deze pro- dukten thuis in de diep vries kan u uit de brand helpen als u geen tijd hebt gehad om boodschappen te doen. Bovendien zijn ze snel te bereiden. De oven frites bakt u in 20 minu- ten in een hete oven. De aardappelkroketjes kun- nen behalve in de frituur ook in de oven worden be- reid. Dit geldt ook voor de aardappelwafeltjes, die overigens ook in de koe- kepan kunnen worden ge- bakken. De Pommes Pari siennes bakt u in de fri- tuurpan of in de koeke- pan. De drie voorgebakken produkten zitten in een zak van 450 gram. De prij zen zijn: AH aardappel kroketjes f 1,89, AH aard appelwafeltjes f 2,19 en AH Pommes Parisiennes f 1,69. De AH ovenfrites zitten in een zak van 1000 gram, die f 2,39 kost. AllerHande 67

Allerhande | 1989 | | pagina 67