A L L E R L E I Leuke Libresse wedstrijd bij Mickey Mouse kindertandenborstel Kauwborsteltjes voor mondhygiene 'Hemd'-tasjes bij groente-afdeling en kassa Wedstrijdformulier Libresse Libresse Doe mee en maak kans op een van de 100 Sony douche-radio's. Verzin een originele naam voor deze 'spat-en-druppelvrije' radio. Door Sony speciaal ontworpen voor de bad- kamer, zodat u zorgeloos mee kunt galmen met uw favoriete radio programma's op AM of FM (denk om de buren!). Hoe doet u mee? Koop bij Albert Heijn een pak Libresse (dat mag zijn: Superdun, Maxi-Normal, Mini of Inlegkruisjes). Knip de streepjescode uit, of teken hem na. Vul de bon (in blokletters) volledig in. Doe de streepjescode en de bon in een als brief gefrankeerde, gesloten envelop en stuur deze aan: A.H.-Libresse-aktie, Postbus 312, 1180 AH Amstelveen. Alle inzendingen die voor 15 april 1989 in ons bezit zijn worden door een deskundige jury beoordeeld. De 100 meest originele namen worden bekroond met een Sony douche-radio. De winnaars ontvangen voor 15 mei 1989 bericht Inzendingen blijven eigendom van Libresse. Over de uitslag kan niet worden gecorrespondeerd. L Mijn naam voor de Sony douche-radio is: Naam:. Adres: Postcode/woonplaats: A.H.-filiaal: Libresse LibresseV—i Met deze leuke Mickey Mouse tandenborstels poetsen kinderen graag huntanden. Erzijn di verse kieurtjes en er is keus uit Mickey, Minnie Mouse en andere Disney- figuurtjes. Kleine kinderhandjes kun- nen de verdikte greep goed vasthouden. De bor stel met fijne nylon haartjes, die aan de top zijn afgerond, zorgt voor een goede reiniging van tanden en tandvlees, Bij de tandenborstel zit een zelfklevend houdertje waaraan u de tandenbor stel kunt ophangen. Zo droogt de tandenborstel na elk gebruikweer goed en blijft de beker schoon. Er zijn van die gelegenhe- den dat u dolgraag even uw tanden had willen poetsen, maar geen tan denborstel bij de hand hebt. Bij voorbeeld tussen twee bezoeken in)na een werklunch of tijdens een lange vakantiereis. Chewing brush kauwbor steltjes zijn op zo'n mo ment ideaal. Handigdus om een pakje van deze kauwborsteltjes altijd bij u te hebben in uw (hand)- tas. Even kauwen op zo'n borsteltje, het borsteltje door uw hele mond laten rollen en uw tanden zijn weer schoon en fris. Een pakje Chewing Brush be- vat 6 kauwborsteltjes en kost J 3,21. Vanaf begin dit jaar wordt langzamerhand een nieuwe verpakking gei'n- troduceerd bij de bedien- u-zelf tafel op de groente- afdeling: dunne kunst- stoffen tasjes met een 'hemd'-model. Deze tas jes zijn snel langs de per- foratie van de rol te scheuren en met een be- weging opentemaken. Voor het sluiten is geen zakkensluitmachine no- dig. U knoopt de handvat- ten vast volgens de in- structie op de borden bo- ven de bedien-u-zelf tafel. U hebt keus uit twee ma- ten tasjes: grate (inhoud ca. 3 kg) en kleine (ca. 2 kg). Bij elke kassa hangt voortaan ook een rol met kleine hemd-tasjes om uw diepvries- of vleesproduk- ten in te vervoeren. Deze hemdtasjes moeten de papierenzakjesdienog wel eens scheurden of lekten vervangen. De hemdtasjes zijn gemaakt van polyethyleen, een kunststof die bij normale vuilverbranding geen schadelijke stoffen doet vrijkomen. ■r 20 MAXI-NORM/^^T 20MINI 3094B3CBUISJES AllerHande 49

Allerhande | 1989 | | pagina 49