A L L E R L E I Betalen met Giromaatpas in 25 AH-winkels op proef Nieuwe verzorgende cosmetica uit Zwitserland Albert Heijn gaat met zijn tijd mee. Kan de consu- ment bij verschillende banken en bij Shell sta tions al elektronisch beta len, in een aantal Albert Heijn winkels kan datte- gewoordig ook, zonder dat u contant geld, bank- cheques of girobetaal- kaarten op zak heeft. Al- leen een Giromaatpas is voldoende. Het elektronisch betalen is ongelooflijk makkelijk. Of u nu alleen een Mars of een voile boodschappen- kar hebt. U vertelt de cais- siere dat u 'elektronisch' wilt betalen en haalt dan uw pasje door de gleuf van het daarvoor be- stemde kastje. Daarna toetst u uw Pin-code van vier cijfers in en verschijnt het at te rekenen bedrag op het schermpje. Dan hoeft u alleen nog op de ja-knop te drukken om te betalen. Het bedrag wordt meteen afgeschreven van uw giro- rekening en staat gewoon vermeid op het volgende dagafschrift dat u ont- vangt. Het enige waar u bij deze manier van beta len rekening mee moet houden, is dat u vol doende saldo (niet meer dan f 500,-rood) op uw rekening hebt staan. Daarnaast geeft het ook een veilig idee. Immers, aan het pasje zit een Pin- code gekoppeld, die u al leen zelf kent. Niemand kan daarachter komen. Dus mocht u toch onver- hoopt uw pasje kwijt ra- ken dan is het niet moge- lijk dat iemand anders er misbruik van maakt. En stelt u zich eens voor wat een tijdsbesparing dat zou opleveren wan- neer iedereen in plaats van een cheque uit te schrijven alleen nog maar het pasje door de paslezer hoeft te halen. Dat bete- kent minder lange rijen voor u. We zijn op dit moment be- zig om 25 winkels te in- stalleren. Als de winkel bij uindebuurtaande beurt is, krijgt u vanzelf een in- formatie-folder in de bus. In de grotere Albert Heijn winkels vindt u een nieuw merk verzorgende cosme tica uit Zwitserland: Zoe. Dit merk heeft twee ver schillende lijnen. Zoe Ligne Vitalisante voor de rijpere, droge huid en Zoe Ligne Sensible voor de ge- voelige huid. De produkten van Ligne Vitalisante helpen de huid vocht vast te houden en maken deze zacht en soe- pel. AI deze produkten be- vatten evenwicht herstel- lende, revitaliserende stoffen. De produkten van Ligne Sensible verzorgen de ge- voelige huid op een na- tuurlijke manier. Ze bevat- ten natuurlijke, evenwicht herstellende plantenex- tracten en zijn onderling op elkaar afgestemd. Zowel van Ligne Vitali sante als van Ligne Sensi ble zijn er een dagcreme, nachtcreme, gezichtslo- tion en een vochtigheidse- mulsie (om vocht in de huid te brengen). Van de Ligne Vitalisante is er bo- vendien een reinigings- melken van de Ligne Sen sible een reinigingscreme en een vitaalconcentraat, dat celherstellend werkt. Alle Zoe produkten zijn hypo-allergeen. «WI AllerHande 37

Allerhande | 1989 | | pagina 37