SFEER OP TAFEL NET BLOEMEN EN PLANTEN zodat er een ronde vorm ontstaat. Tijdens het maken moet u het bakje steeds draaien, dan ziet u of de vorm regelmatig wordt. Wilgenkransje met kuikentje Een geel geverfd wilgenkransje dient als nestje voor chocolade- eitjes. Rondom zijn in het kransje korte takjes van de mirtestruik ge- stoken. Buxus is hiervoor ook heel geschikt. Een net uit het ei gekomen kuikentje zit op de rand toe te kijken. Nestje met eibloemen In een nestmandje legt u een goed doordrenkt stuk steekschuim. (Steekschuim ca. 15 minuten in bak met water leggen.) Het steekschuim volsteken met klimopblad. Dan ca. zes hardgekookte eieren inpakken in papieren servetjes, zodat het grote bloemen worden. Metalen gele haas- jes op ijzerdraad aan de bovenkant erin steken alsof ze dartel door de bloemen springen. Een toefje gele paaseitjes aan lintjes aan de onder- kant maken het mandje compleet. Hekwerk-mandje met narcissen In het metalen hekwerk-mandje zit een plastic binnenbak, zodat er ge- makkelijk een plantje en een goed doordrenkt stuk steekschuim in kan worden gezet. (Steekschuim ca. 15 minuten in bak met water leggen.) In dit steekschuim steekt u een groepje narcissen die zijn samenge- bonden met een lintje. Rondom de narcissen werkt u het steekschuim verder af met wat blad. Twee leuke eendjes op ijzerdraad prikt u tussen het plantje. Zo lijkt het of ze net ko- men aanvliegen. Voor het ontbijt kunt u op het steekschuim een paar gekleurde eieren leggen. AllerHande 23

Allerhande | 1989 | | pagina 23