A L L E R L E I Paasverrassingen bij zuivel Nieuw: Cakemix voor de magnetron Zeker niet als het een blikje van Deep Blue is. Want daarin schuilt het geheim van de lekkerste, de feestelijkste, de meest verfijnde paas-visschotel. Fancy pink zalm, red sockeye zalrn, extra fancy crab, in pikante saus, pilchards in tomatensaus, makreel naturel, irel. tonijn in olie, mosselen in olie en Deense schelvislever. VANILLECAKE Nieuw van Koopmans is een cakemix voor vanille- cake met chocoladegla- zuur. De cake kan in de gewone oven gebakken worden, maarook (en dat is nieuw!) in de magne tron. Gebruikt u de magnetron, dan is de cake binnen 20 minuten helemaal klaar, inclusief bet maken van het beslag en het glazu- ren. Het beslag maken is een fluitje van een cent. U hebt niet eens een mixer nodig. Smelt een half pakje boter in een glazen of kunststof vorm in de magnetron en roer er 3 eieren, water en de cake mix door volgens de ge- bruiksaanwijzing. Afhan- kelijk van hetvermogen van de magnetron laat u de cake in 6 tot 9 minuten op vol vermogen in de magnetron gaar worden. Even iets laten afkoelen, glazuren met de bijgele- verde glazuuren klaar is Kees! In de magnetron kunt u de cake het beste maken in een ronde glazen of kunststoffen vorm met een inhoud van ll/i I (te koop in zaken voor huis- houdelijke artikelen en grate AH-winkels die mag- netrongerei verkopen). 't Voordeel van een ronde cake is dat het al gauw op een echte taart'lijkt. Bij voorbeeld als u de cake overlangs doorsnijdt en de helften bestrijkt met (kersen)jam en de gegla- zuurde cake garneert met toefjes slagroom en gar- neerchocolaatjes. De nieuwevaniilecakemix met chocoladeglazuur is te koop in Albert Heijn winkelsvanaf nummer4. Prijs: f 3,99 Een blikje misstaat niet op uw paastafel. In de week voor Pasen van20t/m25maart kunt u bij AH bij een aantal zui- velprodukten een leuke Paasverrassing verwach- ten. Bij 500 g Frico IJssel- kaas krijgt u een gratis knijpbeestje. Tergelegen- heid van Pasen is dat een klim-paashaasje. U koopt IJsselkaas bij de kaasaf- deling met bediening. Bij drie pakjes Wajang plantaardige margarine krijgt u 2 vel- letjes met kleurige Paas-plakplaatjes. De drie pakjes margarine zitten samen met de plak- plaatjes in plastic. Bona geeft bij een ponds- kuipje margarine 6 vro- lijke eierversierders ca- deau. Dit zijn doorzichtige kunststoffen hoesjes met leuke paasfiguurtjes erop, die u om gekookte eieren schuift. Alsude eieren nu even in heet water onder- dompelt, krimpt hetfolie strakrondde eieren. Re- sultaat: vrolijk versierde eieren. Om het u met Pasen hele maal makkelijkte maken zijn er bij Albert Heijn ook gekleurde gekookte eieren te koop. Deze gekleurde eieren vindt u in het eierschap in een verpakking van tien stuks. @0© AllerHande 21

Allerhande | 1989 | | pagina 21