'n Hollands Paasontbijt laat zich graag versieren door een Frans plakje. Mogen we even ons ei kwijt? Franse kaas op z'n Hollands* Fromage is Franse kaas op z'n Hollands. Oftewel, Franse kaas waarmee je plakjes of blokjes kunt snijden. Vandaar dat Fromage graag 'n Hollands kadetje uit z'n bol laat gaan. Of een Hollands Paasontbijt versiert. Maar ook van blokjes kaas als snack maakt Fromage een feest. Fromage is er in twee soorten. Lou Palou, herkenbaar aan een zwarte korst, is een fruitige, luchtigejonge kaas. LeTruffier is een pittige, bijna romige belegen kaas. Fromage vindt u in de winkel. Per ons, per pond of per kilo. Maar altijd vers van het mes. Als u denkt dat een ei een ei is, hebt u het mis. Er is nu een nieuw en ander soort ei.Het Viergranen- Scharrel-Ei. De belangrijkste uitvinding op ei-gebied sinds Columbus. De kippen die voor de productie van Het Viergranen-Ei verantwoordelijk zijn, behoren tot de beste kippen die er zijn. En ze worden uitsluitend gevoed met plantaar- dige proaukten. Zoals mai's, tarwe, gerst en haver. Gevolg: het Viergranen- Ei bevat ander half maal zo veel meer- voudig onverzadigde vetzuren dan een gewoon ei. Ander gevolg: het Viergranen-Ei i heeft steviger eiwit en een hardere schaal. En tenslotte: het Viergranen-Ei is lekker! Zo lekker als u niet wist dat een ei kon smaken. U herkent het Viergranen-Ei natuurlijk aan het doosje waar het in zit.Maar ook nog eens aan het kwaliteitsstem- pel op elk afzonderlijk ei. Specialisten van het TNO houden de kwaliteit van het Viergranen- Ei namelijk nauwlettend in de gaten. Het Ei dat meer inhoudt 14 AllerHande

Allerhande | 1989 | | pagina 14