Pinda's en amandelen nu ook in chocolade Mineraalzout met 40% minder natrium Mickey Mouse boterhamworst IT Minimal- zout Crispino van Iglo. Per pak vier flinke moten kabeljauwfilet in luchtig beslag. Niet alleen om te bakken of f rituren, maar ook heerlijk uit de oven. De hazelnootballen van Delicata zijn bekend. Hele hazelnoten gehuld in een lekker dikke laag melk- chocolade, om je vingers bijopteeten. Nieuw en net zo lekker zijn pinda's en amandelen in chocola de. De amandelen zitten in een dik jasje van pure chocolade en de pinda's, net als de hazelnoten, in melkchocolade. Nieuw is ook de verpak- king van dezedrie pro- dukten: een handig hoog doosje met een venstertje, zodat u ziet wat erin zit. Het doosje is hersluitbaar. De hazelnootballen zijn bij alle AH-winkels te koop, de amandelen in pure chocolade en pinda's in melkchocolade zijnver- krijgbaar in winkels met een 3,4 of 5 op de deur. Te zout eten is niet goed. Het verhoogt de kans op hoge bloeddruk en op hart- en vaatziekten. Na trium is in deze de boosdoener. Mineraalzout van Zonnatura bevat 40% minder natrium dan gewoon keukenzout. Mineraalzout bestaat uit zeezout en is aangevuld met verschillende mineralen, onder andere met kalium en magnesium. Een goede vervanging voor keuken zout voor als u wat minder zout wilt eten, maar wel van pittig houdt. Zonnatura mineraalzout, strooibusje van 250 g, Prijs: f 2,50. Set minftul Eind vorig jaar vierde Mic key Mouse zijn zestigste verjaardag. Ter gelegen- heid hiervan ontwikkelde Zwan een nieuwe boter hamworst. Op elk plakje worst staat het gezicht van Mickey Mouse in een donkere kleur worst tegen een lichte achtergrond. Vooral kleine kinderen vinden dit schitterend. De worst heeft een fijne structuur en een zachte, voile smaak, speciaal af- gestemd op de kleintjes. Mickey Mouse worst is te koop bij AH winkels met een bedieningsafdeling voor vleeswaren. De prijs is1,59 per 100 gram. U kunt de worst ook als 'aufschnitt' ne- men, dus enkele plakjes in combinatie met andere soorten gekookte worst. LUCHTIG KROKANT N igvA AllerHande 53

Allerhande | 1989 | | pagina 53