J NTI-KLIT Chinees koken slaat aan Drie soorten ovale cervelaatworst: meer vlees, minder vet remespociiQ ieder hoartyp# Palmohve Shampoo: Anti-roos, Milde Kruiden voor vet haar, Milde Gouden voor normaal haar, Extra Milde voor elke dag. mi Stegeman introduceert drie nieuwe soorten cerve laatworst. Ovaal van vorm voor het onderscheid met andere cervelaatworsten. Deze nieuwe cervelaat worsten bevatten name- lijk meer vlees en minder vet. Er iseen Paprikacerve- laat, een Schinkencerve- laat en een Pepercerve- laat. De Paprikacervelaat is pit- tig op smaak gebracht met Spaanse kruiden (o.a. Chinees koken is momen- teel heel populair. De eer- ste druk Chinese kook- boekjes van Chinese Chef is bij AH de winkel uitge- vlogen. Maar sinds kort is de herdruk van deze kookboekjes weer ver- krijgbaar. Voor echt Chinees koken zijn enkele ingredienten onmisbaar, bij AH te koop onder de naam Chinese Chef: Sojasaus, gemaakt van o.a gefermenteerde soja- bonen. Wordt gebruikt als smaakmaker en is niet te vervangen door ketjap. Sesamolie, geperst uit ge- roosterde sesamzaadjes. Wordt vooral gebruikt als smaakmaker en niet als bakolie. Enkele druppels geven een gerecht al een heerlijke, nootachtige smaak. Hoisinsaus. Dit is een dikke zoet-pikante saus, gemaakt van zoute zwarte bonen, bloem, suiker, azijn, knoflook en krui den. Wordt gebruikt om gerechten te kruiden of als dipsaus. In de koel- kast ca. 1 jaar te bewaren. Oestersaus. Een donker- bruine, pikante saus, ge maakt van oesterextract om gerechten te kruiden of als dipsaus. In de koel- kast ca. V2 jaar houdbaar. Gedroogde Chinese pad- destoelen. Dit zijn een soort grote gedroogde champignons. Ze moeten voor gebruik een half uur weken in warm water. De steel kunt u niet gebrui- ken. Gezouten zwarte boontjes Gefermenteerde sojabo- nen met een heel pittige, specifieke smaak. Voor gebruik moeten de boontjes in koud water worden gewassen. Een potje met gezouten zwarte boontjes is in de koelkast circa 9 maanden houdbaar. AllerHande 39 paprikapoeder) en heeft daarom een mooie, rode gloed. In Schinkencerve- laat zijn kleine stukjes achterham verwerkt. De worst is op smaak ge bracht met een Zuid- duitse kruidenmelange. In de Pepercervelaat zitten groene peperkorreltjes. De ovale cervelaatworsten zijn verkrijgbaar bij de be- dieningsafdeling voor vleeswaren. U kunt 00k een combinatie van deze worsten als 'aufschnitt' Creme spoeling: Anti-Klit voor ieder haartype, Cr&mespoeling voor droog en normaal haar. (gi®

Allerhande | 1989 | | pagina 39