-tttener -(^ellflPP^ Dat gaat eri Het onderwerp verpak- kingen heeft voortdu- rend onze aandacht. In samenwerking met onze leveranciers zijn wij aan het studeren op verpakkingen die een- voudiger te openen zijn. Ons bereiken na- melijk ook klachten van klanten die van mening zijn dat melk- pakken moeilijk te ope nen zijn. Bovendien is een bezwaar van de melkpakken dat ze niet stapelbaar zijn, waar- door zowel bij de klant thuis als bij ons in de winkel sprake is van ruimteverlies. De hui- dige sap-pakken zijn juist weer prima sta pelbaar, maar niet op- nieuw af te sluiten. Zo- als u ziet, wij denken na over het onderwerp, maar de ideale oplos- sing is helaas nog niet in zicht. Waarom caffe'mevrije oploskoffie niet in grotere potten? Op dit moment vormt het aantal gebruikers van deze koffie toch slechts een klein deel van het totale aantal koffiegebruikers. Bo vendien is het met caf- fe'inevrije koffie vaak zo dat niet alle gezins- leden deze koffie drin ken, waardoor veel ge bruikers geen behoefte hebben aan een grotere verpakking. Wij hebben bij voorbeeld deze vraag nog niet eerder ontvangen. Zodra er aanleiding is om gro tere potten caffe'me vrije oploskoffie te ma- ken, zullen wij dat ze- ker doen. Wat uw andere vraag betreft: Summer Sea son (de naam zegt het al) wordt vooral tij- dens de zomer ver- kocht. In herfst en win ter is er praktisch geen vraag naar. Het artikel zou dan in de winkei maar ruimte innemen die beter gebruikt kan worden voor artikelen waar meer belangstel- ling voor is. Vandaar dat u deze groente slechts gedurende een maand of vijf (onge- veer van mei tot Sep tember) bij ons aan- treft. Waarom is alcolholvrije vermouth in prijs verhoogd? We blijven echt op de kleintjes letten. De prijsverhoging van La mati vermouth heeft dan ook een andere re- den. In eerste instantie gingen wij er namelijk vanuit dat over dit pro- dukt - immers zonder alcohol - geen accijns behoefde te worden be- taald. Tot onze verba- zing bleek later dat wij frisdrankaccijns moes- ten betalen. Een en an- der heeft geleid tot een beduidend hogere kost- prijs. ©d) i^s-1.79* Wilt u iets meer weten over produkten die bij AH te koop zijn of over andere zaken die u bij AH tegenkomt? Schrijf bet ons: AllerHande, Antwoordnummer 250, 1500 VC Zaandam (geen postzegel). Vermeld in de linker bovenhoek van briefkaart of envelop: AHA. Vragen die voor een groter publiek interessant zijn, worden in deze rubriek gepubliceerd. Alle briefschrijvers krijgen persoonlijk antwoord. je de opening at moet knippen? MEVR. J.F.-B. TEW. Ik koop al weer langetijd de AH caffe'mevrije oplos koffie. Maar de laatste ja- ren bekruiptme wrevel. ledere keer als ikeen klein potje koop en na een paar weken weer het lege potje bij de voorraad zet, kijkikmetjaloerse blik- ken naar de andere mer- ken, die wel grote potten oploskoffie verkopen. Ik ging vorige winter naar Spanje, dan wilje graag de vertrouwde koffie mee- nemen, liefst in een zo groot mogelijke verpak- king. Kuntude caffe'me vrije oploskoffie nu niet in grotere verpakkingen ma- ken? Volgens mij drinken namelijk steeds meer mensen deze koffie. Een andere vraag is of de groente 'Summerseason' ook weer in de goedkope aanbieding komt. Handig voor de 100.000 overwin- teraars. L.S. TEG, Sedert u de alcoholvrije Lamati vermouth in de handel hebt gebracht, heb ik deze gekocht omdat ik op doktersadvies geen al cohol mag gebruiken. Nu is deze echter gigantisch verhoogd van f 2,95 naar f 3,45, dit is maar liefst 16 procent. Nu dacht ik dat u altijd op de kleintjes bleef letten. DHR. J.B.S. TEA. VII KSI.'W ORANGE We zeiden het al: dat gaat erin als Ketellapper. De Vierspan reepkoeken van Wieger Ketellapper zijn nog eens extra rijk gevuld, extra goed gekruid en extra lekker. U vindt ze alleen bij Albert Heijn. In drie varianten: Orange, Gember en Rozijn. Gewicht, ca 450 g. AllerHande 61

Allerhande | 1989 | | pagina 61