Openstelling van AH-winkels rond de feestdagen Vleesbestelservice voor speciale stukken vlees AllerHande kunt u voortaan ook thuis ontvangen Bij Albert Heijn is de 12de fles wijn altijd gratis! AllfftHiNDE ALLERHANDE Verschijnt in 1989 elf maal Uitsluitend gratis verkrijgbaar in alie Albert Heijn-winkels Correspondentie: AllerHande Antwoordnummer 250 1500 VC Zaandam (postzegel niet nodig) Uitgever. Albert Heijn b.v., Zaandam Redactionele realisatie: VNU Media Partners, Amstelveen Druk: Rotogravure Etten, Etten-Leur ©1988 VNU Media Partners Niets van deze uitgave mag, in welke vorm en op welke wijze ook, worden overgeno- menzondervoorafgaande schriftelijke toestemming van de uitgever AANBIEDINGEN GELDIG VAN 15 T/M 24 DECEMBER 1988 Reclameprijzen die u in advertenties in dit blad te- genkomt, zijn geldig van donderdagl5totenmet zaterdag 24 december 1988. RECEPTENVOOR VIER PERSONEN De in dit blad vermelde re- cepten zijn, tenzij anders wordt vermeld, bedoeld voor vier personen. De bij de recepten vermelde prijs per persoon (of per portie) is een richtprijs. Door geringere of grotere aanvoer van ingredienten kan de werkelijke prijs wat hoger of lager uitvallen. VERKRIJGBAARHEID PRODUKTEN Produkten waarvoor in Al lerHande wordt geadver- teerd, kunt u in alie AH- winkels kopen, behalve wanneer er kleine omcir- kelde cijfers bij staan. Dan zijn die produkten al- leen verkrijgbaar in AH- winkels waar u op de deur een van die cijfers ziet. De ingredienten van de recepten in AllerHande zijn in principe verkrijg baar in aile winkels met een 3,4 of 5 op de deur. Incidenteel kan het voor- komen dat een redactio- neel genoemd produkt al- leen in winkels met een 4 of 5 op de deur verkrijg baar is. De Albert Heijn-winkels zijn rond de feestdagen op een aantal dagen eerder open en gaan later dicht dan u gewend bent. De openingstijden zijn als volgt: maandag 19 december 13.00 -18.00 uur dinsdag 20 december 9.00 -18.00 uur woensdag 21 december 9.00 -18.00 uur donderdag 22 december 9.00 - 21.00 uur vrijdag 23 december 9.00 - 21.00 uur zaterdag 24 december 8.00 -17.00 uur Maandag 26 december zijn de winkels gesloten. In de week tussen kerst en oud en nieuw zijn de ope ningstijden verder normaal en zijn er geen extra koopavonden. Plaatselijk kunnen afwijkingen voorkomen van bo- venvermelde openingstijden. DERECLAMECHEQUEEN HET STERRETJE Soms is de voorraad aan- biedingen al op, terwijl er nog klanten van willen profiteren. In dat geval kunt u bij de kassa een re- clamecheque krijgen, waarmee u een week later - als de voorraad tegen de normale prijs weer is aan- gevuld toch dat artikel tegen de aanbiedingsprijs kunt kopen. Dit geldt niet voor eenmalige aanbiedin gen: die herkent u aan een sterretje in de ad- vertentie. Hebt u voor de kerst een speciaal stuk vlees in ge- dachten dat Albert Heijn meestal niet in het assor- timent heeft of wilt u een stuk vlees klaarmaken, dat groter of misschien juist kleinerdan normaal is, maakdan gebruikvan de vleesbestelservice. Bij de slager of bij de koelvi- trine met het vlees han- gen bestelformulieren waarop u uw bestelling kunt invullen. Normaal is het zo dat als u uw bestel ling voor 12 uur inlevert u het gevraagde stuk vlees de volgende dag in de winkel kunt ophalen. In verband met de kerst- drukte kunt u beter iets meer speling nemen. Le ver uw bestelling woens dag 21 of uiterlijk donder dag 22 december in bij de slager of degene die ver- antwoordelijk is voor het vlees. Vul duidelijk in om welke soort vlees hetgaat en welk gewicht het moet hebben. Bewaar het con- trolestrookjegoed. Het nummer dat daarop staat is hetzelfde nummer dat op de bestelling staat. Zonder dat nummer wordt het opzoeken van uw bestelling een stuk moeilijker. Uit onderzoek is gebleken dat nogal wat Albert Heijn-klanten niet graag een exem- plaar van AllerHande willen missen. Door de grate belangstelling kan het echter ge- beuren dat u in de winkel een exemplaar van AllerHande mist, vooral als u niet re- gelmatig bij AH winkelt. Om die reden kunt u zich met ingang van 1989 abonne- ren op AllerHande. Naast deze aanvul- lende service blijft het thuisblad van Al bert Heijn uiteraard volop (en gratis) ver krijgbaar in alie AH-winkels. AllerHande zelf is gratis en dat blijft zo, ook voor abonnees. Alleen voor verzen- ding, verpakking en administratie wor den de werkelijke kosten berekend. Daarom is de abonnementsprijs slechts 26,- voor tenminste 11 nummers. Wilt u AllerHande voortaan thuis ontvan gen, dan kunt u schriftelijk een abonne- ment aanvragen bij Albert Heijn, Ant woordnummer 250,1500 VC Zaandam. U ontvangt dan zo snel mogelijk een ac- cept-girokaart, waarmee u de abonne mentsprijs kunt voldoen. Circa vier we- ken na uw betaling gaat het abonnement in; vanaf dat moment ontvangt u dus ten minste 11 nummers. Sinds jaar en dag heeft Albert Heijn een speciale service voor wijnliefhebber: de twaalfde fles van dezelfde soort is gratis! Wie een voorraadje wijn wil opbouwen of een keer veel gasten ontvangt - en wie doet dat niet met kerst - kan dank zij deze service een interessante korting in de wacht slepen, die al snel oploopt tot een paar kwartjes per fles. Om van dit voordeel te kunnen profiteren is inderdaad een voorwaarde dat u van een soort twaalf flessen wijn tegelijk koopt. Aan de kassa worden dan slechts elf flessen in rekening gebracht, die kor ting geldt uiteraard niet voor vruchten- wijn. Deze service geldt ook bij aankoop van twaalf flessen wijn (van dezelfde soort) met een speciale aanbiedingsprijs. In zo'n geval profiteert u van twee voorde- len tegelijk. Wanneer u twaalf flessen van een soort wilt kopen, kan het voorkomen dat er niet voldoende flessen in het schap staan. Vraag dan even om een wijn-bestelformu- lier. Wanneer u dat invult, kunt u de vol gende week de wijn in de winkel ophalen. AllerHande 95

Allerhande | 1988 | | pagina 95