GRATIS KLEUR- VERGROTING,,,.,, Bij HEINZ en PRESTO PRINT I With ftestofrint Uw mooiste kleurenfoto gratis op het reuzeformaat 20x28 cm bij Heinz en Presto Print. Hoe u die gratis kleurver- groting kunt krijgen, leest u op het aktie-etiket. Draaihekjes niet geschikt voor rolstoel- gebruikers In veel van onze filia- len zult u een klaphekje aantreffen. Dit maakt de winkel voor rolstoel- gebruikers inderdaad gemakkelijker toegan- kelijk. Wanneer een Albert Heijn-filiaal verbouwd wordt, wordt het draai hekje meestal vervan gen door een klaphek je. Ons is op dit moment niet bekend wanneer het filiaal waar uw vrouw en schoonmoe- der winkelen verbouwd zal worden (waarbij het draaihek zal ver- dwijnen). Wellicht dat de bedrijfsleider u daarover kan informe- ren. Enkele ideeen voor meer service Over het algemeen zijn de supermarkten in de Verenigde Staten wat oppervlakte betreft heel wat groter dan wat wij in Nederland gewend zijn. Aandui- dingen van gangpaden zijn in de immense Amerikaanse super markten inderdaad geen overbodige luxe. In een kleiner AH-fi liaal vinden de meeste klanten blindelings de weg, te meer daar de indeling van de AH- winkels door heel Ne derland op hetzelfde basisprincipe berust. Desalniettemin zijn we het met u eens, dat het in de grotere winkels wel eens wat iastiger zoeken is. Daarom ex- perimenteren wij in onze 'Nieuwe Super- markt' in Tilburg met elektronische wegwij- zers. Op een beeld- scherm kan de klant het artikel intikken dat hij of zij zoekt. De com puter geeft dan het gangpad'en het schap aan waar het desbe- treffende artikel terug te vinden is. U ziet, de ontwikkelingen op dit gebied staan niet stil en wij blijven uiteraard zeer alert op de toepas- singsmogelijkheden in onze winkels. Wat de aanbiedingen betreft die voortijdig uitverkocht zijn, Albert Heijn kent de zoge naamde 'reclame- cheque' die de klant het recht geeft een uitver- kochte aanbieding later alsnog voor dezelfde prijs te kun- nen kopen. De binnen- dekseltjes van kruidenpotjes klemmen niet goed AHA! ledereweekgaan mijn vrouw en haar invalide moeder naar Albert Heijn. In ons AH-filiaal bevindt zich een draaihekje om toegang te verschaffen tot de winkelruimte. Is het nu nietmogelijkom het draaihekje te vervangen door een automatisch open- en dichtgaand hek- je, waardoor mensen in rolstoeien en moeders met kinderwagens gemak- kelijker toegang hebben tot de winkelruimte? DHR.EAS. TEW. Hierbijzou ikugraag en kele ideeen willen geven die zeker voor meer ser vice zorgenin uw AH-filia- len. Het gaat als eerste om het ophangen in alle looppa- den van borden, waarop wordt aangegeven welke soorten artikelen in zo'n looppad tevinden zijn. In de U.S.A. waar ik regelma- tig kom, hebben alle su- permarkten zoiets, het- geen zeer handig is. Overigens kan men ook in Amerika bij de kassa een zogenaamde 'raincheck' krijgen voor aanbiedin- gen, die binnen de vastge- stelde verkooptijd niet meer aanwezig zijn en men dus later toch nog krijgen kan, als de aanbie- ding er niet meer is, voor de aanbiedingsprijs. Het is te gek om los te lo- pen, als men, zoals mij overkomen is, op de 2e aanbiedingsdag al niets meer kan krijgen omdat de zogenoemde artikelen op zijn, terwiji ze na de aanbiedingstermijn weer volop uitgestald zijn. DHR. J.F.A.I. TEL De glazen kruidenpotjes van AH hebben een plas tic binnendekseltje dat niet goed klemt op het glazen potje. Vandaag ge- beurdedan ook voor de derde keer dat het plastic dekseltje in de soep viel 92 AllerHande

Allerhande | 1988 | | pagina 92