Creme fraiche en sour cream voor de puntjes op de i Nieuwe lijn schoonheidsprodukten voor de ouder wordende huid /nom dessert met room aardbeiensmaak. >**OnA AllerHande 73 Nieuw bij Albert Heijn is de serie Plenitude van L'Oreal. Een lijn van kwali- tatief hoogwaardige, maar toch betaalbare schoon- heidsprodukten die be- staat uit vijf milde reini- gingsprodukten en vijf ge- patenteerde verzorgings- cremes. Die vertragen het ouder worden van de huid en be- schermen de huid tegen invloeden van het weer en (milieu)verontreiniging. Goed schoonmaken is de basis voor een gezonde huid. De Plenitude reini- gingsprodukten (een rei- nigingsmelk, verzach- tende tonic zonder alco hol, oogreinigingslotion voor het verwijderen van oogmake-up, reinigings- creme en zachte peeling) kunnen u hierbij helpen. De vijf verzorgingscremes van Plenitude ondersteu- nen, activeren en verbete- rendevitalehuidfuncties. De lijn omvat een Dage- lijkse verzorgingscreme, een voedingscreme Anti droge huid, een Herstel- lende nachtcreme, een Anti-rimpelcreme en een Oogcontourcreme. Prijzen vanafJ 9,95 voor de reinigingsprodukten en vanaf f 12,95 voor de ver zorgingscremes. LOREAL. pip U besteedt veel aandacht aan uw kerstdiner en dan blijkt op't laatste moment dat een gerecht qua smaak toch nog iets nodig heeft. Een lepel creme fraiche of zure room er- door, zorgt dan voor de 'finishing touch'. Creme fraiche is slagroom waaraan melkzuurbacte- rien zijn toegevoegd. Hier- door is de room dik schepbaar geworden en lichtzuur van smaak. U kunt creme fraiche uitste- kend gebruiken om warme soepen en sauzen op smaak te brengen. De kans op schiften is uiterst gering. Creme fraiche is ook stijf te kloppen, al blijft het volume kleiner dan van slagroom. Stijfge- klopte creme fraiche smaakt heerlijk fris op vruchtentaart en nage- rechten. Zure room (sour cream) is koffieroom waaraan melk- zuurbacterien zijn toege voegd. Hierdoor is de room net als creme frai che lichtzuur en schep baar geworden. Zure room bevat minder vet toetevoegen. Dekans op schiften is dan groot. In koude gerechten en saus- jes kan zure room wel voor een romige smaak zorgen en heeft dan zelfs als voordeel dat hij wat lichter is dan creme frai che. Wilt u zure room wel aan een warm gerecht toevoegen, roer er dan een beetje bloem door of voeg de zure room pas op het laatst toe en laat het gerecht niet meer koken. dan creme fraiche en is daarom minder geschikt om aan warme gerechten

Allerhande | 1988 | | pagina 73