m scHiCKs/AmvMim\ir ook weer kwijt moeten bij de gemeente. Daar- over moeten met de gemeentes goede af- spraken gemaakt wor den. In sommige plaat- sen heeft de glas- of pa- pierbak al een apart lo- ketje voor batterijen. Aan de uitwerking van een batterijen-inlever- plan wordt momenteel bij ons gewerkt. Wij vragen u nog even ge- duld. Hoe bewaar ik gemalen kaas het best? Gemalen kaas kunt u het beste in de koelkast bewaren. Om uitdro- ging te voorkomen is het inderdaad beter om het restant in een af- sluitbaar doosje te doen. Wat uw andere vraag betreft: bij Albert Heijn is inderdaad aan de orde geweest om pindakaas eventueel in plastic te gaan verpak- ken. Uiteindelijk heb- ben wij toch voor een glasverpakking geko- zen, omdat deze ma- nier van verpakken minder belastend is voor het milieu. Glas kan immers, mits weg- gegooid in de glasbak, hergebruikt worden. Bevatten diepvriesmaal- tijden suiker? De hoeveelheid suiker in kant-en-klare diep- vriesmaaltijden is over het algemeen erg klein en ongeveer vergelijk- baar met de gebruikte hoeveelheid zout. Vol- gens de nieuwste in- zichten zijn deze pro dukten in principe ook geschikt voor diabetici. Het beste kunt u, voor- dat u het produkt koopt, even de ingre- dientenlijst doomemen. Staat suiker na het in gredient zout of er vlak voor, dan kan het over het algemeen geen kwaad. Mocht u toch twijfels hebben, dan is het verstandig om uw eigen dietist hierover te raadplegen. Waarom hebben conserven- blikjes geen sleuteltje om ze te openen? Blikjes die met behulp van een sleuteltje kun nen worden geopend brengen ook enkele na- delen met zich mee. Een groot aantal men- sen heeft moeite met het openen van deze blikjes en loopt daar- door kans op verwon- dingen. Ook ligt de kostprijs van deze blik- ken een stuk hoger dan de huidige blikken knak- en borrelworst- jes. Wij zijn echter aan het onderzoeken hoe onze blikjes knak- en borrelworstjes van een gemakkelijk te openen sluiting kunnen worden voorzien. [mtm) Test'm, Met microscheerkop Wilt u iets meer weten over produkten die bij AH te koop zijn of over andere zaken die u bij AH tegenkomt? Schrijf het ons: AllerHande, Antwoordnummer 250, 1500 VC Zaandam (geen postzegel). Vermeld in de linker bovenhoek van briefkaart of envelop: AHA. Vragen die voor een groter publiek interessant zijn, worden in deze rubriek gepubliceerd. Alle briefschrijvers krijgen persoonlijk antwoord. Verieden week kocht ik een zakje gemalen oude kaas. Aangezien ikthuis de enige gebruiker ben is mijn vraag: hoe bewaar ik het restant het best? Bui- ten de koelkast of erin, en moet dat in de verpakking of kan het beter in een plastic koelkastdoos? Verder zou ik graag willen weten waarom pindakaas altijd in glasverpakking zit en niet in plastic potten. Dit omdat ik regelmatig pakketten verstuur naar Polen en glasverpakkin- gen daarbij verboden zijn. A.V. TED. Zoudt u mij kunnen ver- tellen of het nodig is dat de meeste van uw kant- en-klare diepvriesmaaltij- den met suiker bereid zijn, zowel die onder eigen merk als de Iglo- produkten? Kunnen de liefhebbers die niet zelf toevoegen? Als diabeet rest voor mij maar een klein assortment. MB. TER. Met veel plezier eten we altijd uw knak- en borrel- worstjes. En vooral op va- kantie nemen we ze altijd mee. Mij lijkt het nu han- digerom deze blikjeste voorzien van een sleu teltje, omdat het nogal eens gebeurt dat de blik- opener thuis blijft liggen. Volgens mij hebben ook veel meer mensen hier profijt van. MEVR.J. TEG. slanke De micro-scheerkop glijdt extra makkelijk over uw huid en zorgt voor een perfect scheer- resultaat. Door zijn goede vormgeving ligt de Schick Advantage prettig in de hand. lest zlri wendbaarheid... Test z'n veiligheid... de fraaie, nieuwe Schick Advan- \<v>vjtage. En profiteer van een vlijmscherp introductie-aanbod: bij aankoop van de shaver en vijf Advantage mesjes f 3.50 retour. Kijk maar op de verpakking. In stand 1 volgt de be- weegbare micro-scheer- kop precies de lijnen van uw gezicht. In stand 2 staat de micro-scheerkop vast, voor uw bakkebaarden bijvoorbeeld. Dankzij z'n microtechno- logie en wendbaarheid scheert-ie ook de moei- lijkst bereikbare plekjes (bijvoorbeeld neus en kin) probleemloos. AllerHande 69

Allerhande | 1988 | | pagina 69