XT Waarom is boerenbruin met zemeien niet meer verkrijgbaar? gen? Het spijt ons u te moe- ten bevestigen dat het boerenbruin met zeme ien inderdaad uit het assortment is geno- men. Deze broodsoort zal ook niet meer in de winkel terugkeren. Wei is er nu een vervan- gende broodsoort te koop, namelijk het zo- genaamde 'vloervolko- ren met zemeien'. Vloerbrood onder- scheidt zich van andere soorten, doordat het deeg niet in blikken wordt gebakken, maar rechtstreeks op de vloer van de oven. Door deze manier van bakken krijgt het brood een iets dikker, knap- periger korstje. Het meel waarvan het vloervolkoren wordt gebakken, is hetzelfde volkorenmeel als waar van het oude boeren bruin werd gebakken. Wij vinden het jammer dat onze nieuwe brood soort bij u niet zo in de smaak valt. We zijn echter genoodzaakt om ons assortment te be- perken. Derhalve zijn wij niet in staat om bij een introductie van een nieuwe broodsoort ons gehele assortment te handhaven. Bij de keu- zes die in zo'n geval moeten worden ge- maakt houden wij uiteraard rekening met de wensen van zoveel mogelijk klanten. He- laas voor u bleek de be- langstelling voor het boerenbruin met zeme ien kleiner dan voor an dere soorten. Wanneer verschijnt de volgende AllerHande? De volgende Aller Hande is het kerstnum- mer; het laatste num mer van dit jaar. Deze kerst-AllerHande is 14 december in alle AH- winkels verkrijgbaar. Tot nu toe verscheen AllerHande eerst 6 en daama 9 maal per jaar. Omdat wij twijfelen of het wel nuttig was om steeds zo ruim van te- voren een nieuw num mer aan te kondigen, werd deze informatie niet gegeven. Volgend jaar ver schijnt AllerHande echter praktisch maan- delijks. Daarom zullen wij de data van ver- schijning op een vaste plaats gaan vermelden. Kan er in elke AH-winkel een bak voor oude batterijen? Wij zijn het helemaal met u eens. Wij zijn een groot voorstander van het inleveren van gebruikte batterijen. Het zou een kleine moeite zijn om de klan ten daartoe bij Albert Heijn in de gelegenheid te stellen. Het probleem is echter, dat wij de batterijen Al jaren kocht ik in een van uw filialen boeren bruin met zemeien. Nu is dat brood sinds enkele weken niet meer verkrijg baar en is er een volko- renbrood met havervlok- ken of een heel licht bruin brood met zemeien voor in de plaats gekomen. Wij vinden dit nieuwe brood lang zo lekker niet. Is er geen mogelijkheid om dit boerenbruin met zemeien weer in de handel te bren- MEVR. C.S. K. TED. AHA! Kunt u mij misschien ver- tellen wanneer het vol gende nummer van Aller Hande uitkomt? Als ik het in de winkel zie liggen, neem ik meestal uw gezellige blad mee, maar omdatiknietzore- gelmatig kom, blijk ik toch een aantal nummers ge- mistte hebben. Waarom vermeld u niet in uw blad-net zoals in an dere tijdschriften gebeurt - wanneer het volgende nummer uitkomt. MEVR. I.C.K. TEL. Allemaal weten wij dat wij oude batterijen moeten inleveren. Is het nu niet mogelijk dat Albert Heijn aan de ingang van welk fi- liaal een bak plaatst waar we deze kwijt kunnen? Het lijkt mij een kleine moeite. LAMTEB. Test z'n wendbaarheid. 'n veiliphefd. nelheid. 68 AllerHande

Allerhande | 1988 | | pagina 68