MEER VARIATIE NET MODIEUZE PANIY In het huidige modebeeld zijn de benen vaak bedoeld als blikvangers. Met een kledingstuk lukt dat al snel: de panty. Want die is kleurrijk, elegant en past bij elke outfit. Bij AH kunt u kiezen uit panty's en pantykousjes van het AH Huismerk, zowel voor dagelijks gebruik als voor feestelijke gelegenheden. Bovendien is rekening gehouden met de nieuwe modekleuren. In wat voor bochten de mode zich ook wringt, de panty blijft een fa- voriet accessoire. Lo- gisch, want panty's sluiten niet alleen prachtig om het been, ze kunnen ook de uit- straling van de andere kleding be'invloeden. Zo kunt u met een paar kledingstukken in com- binatie met verschil- lende panty's al uitge- breid varieren. Dit najaar biedt bijna elke AH-winkel een uit- gebreide keuze panty's en pantykousjes in tal van kleuren, materia- len en dessins. Het ba- sisassortiment is er het hele jaar door, maar daamaast houdt Albert Heijn zich elk seizoen bezig met de nieuwe kleuren, kwaliteiten en dessins. Chic diner of uitbundig feest? U bent uitgenodigd voor een diner en u wilt stijlvol voor de dag ko- men. Of vrienden ge- ven een vrolijke party die vraagt om een ex tra feestelijke uitdos- sing. AH heeft ook voor dergelijke speciale ge legenheden de juiste panty. Dat begint met de prachtig glanzende, ragfijne panty van slechts 17 denier, waarin lycra draadjes verweven zijn. Die draadjes zorgen voor een extra grote elasti- citeit en dus voor een schitterende pasvorm. De transparante panty is evenals de klassieke naadpanty uitermate geschikt voor chique etentjes, een theaterbe- zoek of gewoon een ge- zellig avondje uit. Wanneer u de voorkeur geeft aan eenvoudig chic met een feestelijk tintje, dan is de floc- print fantasiepanty wat voor u: een elegante, zachtglanzende panty met alleen onderaan de buitenkant van het been een subtiel werk- je. Wie zich graag voluit in het feestgedruis stort heeft vooral plezier van de fantasie baghette of het all-over dessin. De baghette springt in het oog door een fraaie versiering die zich, weer aan de buitenzijde van het been, over de gehele lengte uitstrekt. Vindt u dat nog te summier, dan kunt u uw hart op- halen met de all-over panty met noppen, v-motief jes of blokjes over het gehele been. Het assortment pan ty's is afhankelijk van de ruimte. Daardoor is de volledige collectie alleen verkrijgbaar in de winkels met een 4 of een 5 op de deur. Voor straks, als het na jaar ten einde loopt en u zich verheugt op de naderende feestdagen, heeft Albert Heijn al gezorgd voor een heel bijzondere collectie fantasiepanty's. Ze ge- ven een nieuwe outfit nog meer flair of een prachtige jurk waar- aan u zo gehecht bent weer een compleet an dere uitstraling. De iedere- dag-panty Buiten alle feestelijk- heden om, is het ook handig een flinke voor- raad panty's en panty kousjes voor alledag in huis te hebben. Ze zijn er in 20 of 30 denier en de pantykousjes (ide- aal voor onder een broek of lange rok) zelfs in 40 denier. Hoe hoger de denier-waar- de, hoe warmer en dik- ker de kous. Een dikkere nylon heeft het voordeel dat ze minder doorzichtig is, waardoor de huidkleur van het been de kleur van bij voor- beeld een witte panty minder kan belnvloe- den. Een dunne panty is weer wat verfijnder en eleganter. De AH- panty's zijn gevormd of ongevormd en ver krijgbaar in maar liefst tien tot vijftien kleu ren. In sprekend zwart en zacht wolwit, in warme bruintinten van het donkere Capuccino tot het zachte Vienna, in klassiek grijs en in geraffineerde tau- pekleuren. Elke AH- panty is verpakt in een handig kartonnen doos- je, waarin u de panty ook na het dragen ge- makkelijk bewaart. Ook in grotere maten Bij Albert Heijn zijn bijna alle AH-panty's ook in de grotere ma ten verkrijgbaar. Niet alleen de 'iedere-dag- panty's', maar ook de fantasiepanty's. AllerHande 67

Allerhande | 1988 | | pagina 67