M 2.99 Twee soorten satesaus van AH Huismerk Lekkerder chocoladeprodukten voor diabetici Anti-tandsteen tandpasta als gel Colgate m Mango salade, bakje 250 gram QQ Papaja salade, bakje 250 gram ■m Van het AH Huismerk zijn nu normale satesaus en satesaus hot verkrijgbaar. Beide zijn verpakt in potjes van 350 gram. Dat is voldoende voor ca. 0,8 liter pindasaus. De bereiding van de satesaus is eenvoudig: meng in een pan 1 deel satesaus met IV2 deel water en breng het geheel tegen de kook aan. Al roerend goed laten doorwarmen, maar niet laten koken. Zo- wel de normale als de 'hot' AH-satesaus kost f 3,49 per potje. Na jaren van onderzoek is Ringers er in geslaagd chocolade, chocoladeha- gel en hazelnootpasta te maken met een extra goede smaak. Dit is te danken aan de toepassing van lactitol, een nieuwe zoetstof die ervoor zorgt dat deze produkten vrij- wel hetzelfde smaken als chocoladeprodukten met gewone suiker. Lactitol le- vert de helft minder calo- rieen dan suiker. Het bij AH verkrijgbare Ringers-assortiment be- staat uit chocoiadehagel (puur), hazelnootpasta, chocoladerepen puur en melk. Daar zijn nu repen witte chocolade en melk- chocolade met hazelnoot aan toegevoegd. U vindt deze Ringers-produkten voor diabetici in het dieet schap. Van Colgate is er nu 00k een anti-tandsteen tand pasta in de vorm van een gel verkrijgbaar. Deze gel heeft dezelfde eigenschap als de gewone anti-tand steen tandpasta: het ver- minderen van de opbouw van tandsteen en de be- scherming van het gebit tegen gaatjes. De gel is zoals andere tandpasta- gels frisser van smaak en laat 00k een frisser gevoel in demond en op de tan- den achter. Beide Colgate-produkten hebben een handige 'flip- dop', die aan detube vastzit en niet weg kan ra- ken. De flipdop isboven- dien met een hand teope- nen. Een tube van 50 ml Colgate anti-tandsteen' wit of gel kost1,59. AllerHande 47

Allerhande | 1988 | | pagina 51