u J&fai2 I r,it Puzzelprijzenfestijn gaat door bij Denksport Nieuw: geconcentreerde soda Snoepidee met spekjes ANDRELON EN ER VERZORGD UITZIEN. Met Andrelon kleurshampoo brengt u heel eenvoudig natuurlijke kleuren in uw haar. Andrelon kleur shampoo bevat bovendien geen ammonia. Ruikt aangenaam. Is zacht en't verzorgt. zotsont. COUPE Aan het Puzzelprijzenfes tijn van Albert Heijn heb- ben dit voorjaar zoveel mensen meegedaan, dat Denksport het idee heeft geadopteerd en er nu een maandblad van heeft ge- maakt. De opzet van het Denk sport Puzzelprijzenblad is in grote lijnen gelijk aan de Albert Heijn-actie, maar er zijn ook enkele belangrijke verschilien. Overeenkomsten zijn o.a. de troefzegels (waarmee u kunt meedingen naar een prijs), de mogelijkheid om zelf de prijzen uit te zoeken en de grote varie- teitaan puzzels. Verschil ien zijn o.a. het feit dat er elke maand een ander blad uitkomt dat f 2,95 per stuk kost, de manier waarop de troefzegels worden verkregen (die zijn meegehecht in het blad) en de manier waarop het wedstrijdfor- mulier moet worden inge- leverd. Driehoek, de producent van was- en reinigingsmid- delen, heeft een oud en vertrouwd produkt verbe- terd: soda is er nu ook in geconcentreerde vorm. Deze geconcentreerde soda is krachtiger, absoluut klontvrij en is verpakt in een handige, hersluitbare flacon met kinderveilige sluiting. Tijdelijk zit bij iedere flacon geconcentreerde soda een klein boekje met handige tips. Daarin worden de bijzondere eigenschappen van soda - het is ontvet- tend, mild desinfecterend en geurbestrijdend - opti- maal toegepast. Een flacon Driehoek geconcen treerde soda bevat 375 gram en kost bij AH f 2,49. Kinderen zijn dol op spek jes. Zo'n pronkstuk met spekjesspiezen zal dan ook zeker aanslaan. Een leuk idee voor een kinder- feestje. U verpakt een bolvormige vrucht, bij voorbeeld een meloen, grapefruit of si- naasappel in aluminium- folie en zet deze op een schaal. De vrucht moet wel stevig staan. Eventu- eel snijdt u er aan de on- derkant een kapje af. In de bol steekt u sate- prikkers, waaraan u ver- schillende soorten spek jes rijgt. De zakken met spekken van Frisia zijn hier'uitermate geschikt voor. Ook marshmallows kunnen hiervoor gebruikt worden. Spiezen met al- leen marshmallows kun nen zelfs even op de bar becue worden geroosterd WAT DACHT JE VAN MiDDELBLOND? WAT andrekxj Kleur AllerHande 43

Allerhande | 1988 | | pagina 45