■B SPAAR MEE VOOR GRATIS VERJAARDAGKALENDER EN STEIN NATIIURMONIJMENTEN - ivt\ Nieuw: AH-venkelrauwkost en bleekselderijrauwkost Kleine pakjes AH-sap nu ook uitschenkbaar Bak- en braadprodukt nu ook in vloeibare vorm -jw n L J Een zomerse maaltijd of lunch kan eigenlijkniet zonder rauwkost. Lekker fris en knapperig. Boven- dien bevat rauwkost vita- mines, mineralen en voe- dingsvezel. Zeker als er weinig tijd is voor zelf raspen en snij- den, bieden de dagverse bakjes rauwkost van het AH-Huismerk uitkomst. U hebt tegenwoordig keus uit zes verschillende soor- ten. Naast de al be- staande soorten (AH- rauwkost, wortel-, radijs-, en koolmixrauwkost) zijn er nu ook twee nieuwe va- riaties: de venkelrauwkost en de bleekselderijrauw kost. Beide nieuwe soor ten bevatten naast het hoofdbestanddeel (venkel of bleekselderij) ook pa prika, peen en rettich. Zij zijn verpakt in kunst- stof bakjes van 200 g en liggen in de koelvitrine op de groente-afdeling. Tot voor kort waren de kleine pakjes sinaasappel- sap en appelsap van het AH-huismerk (0,21 per 3 stuks in krimpfolie verpakt) alleen met een rietje leeg te drinken. De opening van deze pakjes is nu zodanig vernieuwd dat door een lipje weg te trekken er een schenkopening te voorschijn komt. Voortaan kunt u het sap dus ook makkelijk inschenken. De kleine pakjes sinaas- appelsap en appelsap kos- ten per verpakking van 3 stuks f 2,29. Tot voor kort kenden we alleen bak- en braadpro- dukten in een margarine- achtige vorm. Daar is ver- andering in gekomen, wanf van Remia is nu een vloeibaar bak- en braad produkt bij AH verkrijg- baar. De vloeibare Remia voor bakken en braden zit in een plastic flacon met een handige schenkdop. Hier- door is dit bak- en braad produkt makkelijk te do- seren. Dit enigszins op olie lijkende produkt be vat 40 tot 60% linolzuur. Het is net als de vaste bak- en braadprodukten geschikt voor het bakken en braden van vlees (ook van andere produkten). Remia voor bakken en braden vloeibaar heeft tot voordeel dat het sneller warm is (het hoeft niet te smelten) en laat zich mak- kelijker dose- ren. Voorfri- turen is dit nieuwe pro dukt overi- gens niet ge schikt. Prijs: 1,89 voor een fles van 400 g. Gratis voor 40 Brio zegels. 'n Prachtige Veijaar- dagkalenderdie het helejaar door de natuur bij u thuis- brengt. U kunt'm gemak- kelijk bestellen. Geheel gratis voor 40 Brio kalenderzegels. Een uitgave van de Vereniging tot Behoud van Natuurmonumenten. Elke pagina een kiein kunstwerk: wilde planten omlijsten de duidelijke maandoverzichten. Totaal 13 razendknappe tekeningen-in- kleur van Rein Westra. En... elke bes telling betekent geld voor Natuur monu menten. Als natuurliefhebber moet dat u aanspreken. 'n Initiatief van plantaardige Brio: voor elke bestelde kalender maakt Brio f 2,50 over aan Natuur monumenten. Alles bij elkaar: een leuk bedrag voor een sympathieke organisatie. Zo bestelt u. Spaar de kalenderzegels van de Brio-verpakking. U vult de bon in, knipt'm uit en stuurt'm met de 40 zegels naar ons toe. Uw verjaardagkalender krijgl u dan gratis thuisgestuurd. I) kunt ook contant betalen: f 12,75 Deze aktie loop! tot 31 maart 1989. Wilt u meer weten over deze kalender en Natuur monumenten? Pak de folder in de winkel. Natuurlijk! Die kalender wil ik graag hebben. Stuur mij s.v.p. een Verjaardagkalender. Naam:_ Adres: Postcode: Plaats (in bloklettere) Iksluitin:D40zegelsDlkstuurgeen zegels maar betaal contant. Dus sluit ik in: Girobetaalkaart/ bankcheque Lw.v. f 12,75. N.B. Dus niet meer dan 40 zegels in een envelop. Deze bestelbon in voldoende gefrankeerde envelop stuurt u naar: BRIO - Postbus 725 4870 CB Etten-Leur. Alsu lievergeld heeft: (6cent perzegel),stuur dan 40 zegels op in een voldoende gefrankeerde envelop. Vergeet niet uw naam, adres en bank-of gironummer te vermelden (in blokle(ters). AllerHande 57

Allerhande | 1988 | | pagina 57