Zwitsal. a Zonverzorging voor klein en groot. Vakantie en zon, idealer kan het meestal niet. Of je nu thuis blijft ofweggaat, de zonnewarmte streelt je huid en kan zorgen voor een lekkere bruine kleur. Maar pas op, het felle zonlicht kent ook zijn schaduwzijden. Zorg daarom voor een verantwoorde huidverzorging en kies voor het produkt dat je eigen huid het beste beschermt. Met Zwitsal veilig in't zonnetje Bij de meeste anti-zonnebrandprodukten komt de nadruk steeds meer op de beschermende werking te liggen en niet meer alleen op het resultaat van snel bruin wordea Die beschermende werking is nodig omdat de huid een plotselinge en langdurige blootstelling aan de zon niet zonder meer kan verwerken. Teveel zon leidt tot verbranding en op lange termijn zelfs tot verdikking van de huid. Bovendien verliest zij de elasticiteit. Aangezien er vele huidtypen zijn, zijn er dus ook anti-zonnebrandprodukten die een verschillende mate van bescherming bieden. Zo ontwikkelde Zwitsal een reeks In't Zonnetje produkten met verschillende beschermingsfaktoren, in milks en cremes. De keuze voor de juiste beschermingsfaktoren zal voor iedereen verschillend zijn. Immers een lichte huid of het huidje van een baby heeft meer bescherming nodig dan een donkere of al mooi gebruinde huid. Vandaar dat Zwitsal In't Zonnetje verkrijgbaar is met beschermingsfaktoren 4,6,8,10 en 12. Speciale waterbestendige In't Zonnetje Een natte huid en felle zonnestralen versnellen het bruiningsproces aanzienlijk. Met alle gevolgen vandien: verbranding bijvoorbeeld. Heel handig voor peuters die veelvuldig in en uit het water stappen is er de waterbestendige In't Zonnetje met beschermingsfaktor 8. Zo zijn die gevoelige huidjes zelfs in het water beter beschermd tegen de felle zonnestralen. Uiteraard is de waterbestendige In't Zonnetje ook prima geschikt voor watersporters als bijvoorbeeld surfers, zeilers en zwemmers. Zwitsal ook voor na de zon In de zon wordt uw huid met Zwitsal prima beschermd. Maar ook na de zon gaat de bescherming van Zwitsal door met Na't Zonnetje. Dat is een vochtinbrengende creme of milk die ervoor zorgt dat uw huid soepel en zacht blijft. Zwitsal ulzaaacqe Met het uitgekiende assortment van Zwitsal In V Zonnetje en Na 't Zonnetje kunt U rustig zonder zorgen genieten van de zon. k v .Diirien ■HHHIiWB£ 1 'J Zwitsal art zonnetje Zwusa Zwitsal in"l

Allerhande | 1988 | | pagina 31