Heinz Spagheroni voor de lekkerste spaghetti of macaroni. Nieuwe kauwgom van het AH-Huismerk Pakjes met portie-soepen nu ook natriumarm Gemengde witlofsla Spagheroni De echte Italiaanse smaak Win 'n reis naar Italic Spagheroni, de nieuwe basissaus van Heinz is volledig op smaak gebracht met Italiaanse kruiden. Door deze basissaus toe te voegen aan gebraden gehakt of ander vlees bereidt u zelf zeer gemakkelijk een echte Italiaanse spaghetti- of macaronisaus. Doe mee met de Heinz Italiaanse- smaak- aktie, laat het hele gezin smullen en win een reis naar Italie. Wie Spagheroni probeert, ont- dekt de Italiaanse smaak. viuAUfatf Goed nieuws voor mensen die zich aan een natrium- beperkt dieet moeten houden: Knorr heeft nu ook natriumarme Portie Special Soep in vier ver- schillendesmaken. Eris keus uit natriumarme champignon-cremesoep, kerriesoep met croutons, tomaten-cremesoep en groente-fantasiesoep. Als alternatief voor zout bevatten deze natrium arme soepen een combi- natie van groenten en kruiden, die voor een ver- rassend goede smaak zor- gen. De soepen zijn per eenpersoonsportie ver- pakt in een stevig zakje en er zitten drie zakjes in een doosje. Zo'n zakje natriumarme soep is een ideaal tussen- doortje, maar kan ook een oplossing bieden als de rest van het gezin bij de warme maaltijd soep vooraf eet. U kunt de pak- jes natriumarme Portie Special Soep vinden in de dieethoek. De prijs is f 1,89 per pakje. ©d) Naastdesuikerhoudende en de suikervrije kauw gom met pepermunt- smaak is er nu een nieuwe kauwgom van het AH-Huismerk. Deze nieuwe variant heeft een frisse fruitsmaak en is suikervrij, dus vriendelijk voordetanden. Als zoetstoffen zijn aspar- taam en sorbitol gebruikt. Aspartaam is een vrij nieuwe zoetstof, die geen bijsmaak heeft. Aspar taam heeft wel de eigen- schapde smaak van het kauwgom, in dit geval de fruitsmaak, te versterken. De nieuwe stukjes AH- kauwgom met fruitsmaak zijn per 30 stuks (40 g) verpakt in een zakje met handige afsluitstrip. Prijs: J 1,49. Het assortment van de kant en klare gemengde sla- soorten van het AH-Huismerk is uitgebreid met een gemengde witlofsla. De basis bestaat net als bij de al bestaande gemengde slasoorten uit knapperige ijsbergsla. De sla bevat daarnaast witlof en rode sla. U kunt daar zelf eventueel nog een stukje appel of mandarijntjes aan toevoegen en een frisse vinai grette. Een zakje gemengde witlofsla bevat 200 g. AllerHande 21

Allerhande | 1988 | | pagina 21