STEEDS MEERMANNEN BEKENNEN GEUR Mannen nemen niet langer meer genoegen met een stukje zeep van een onbekend merk, of zomaar een deodorant. Zij kiezen hun eigen favoriete geur en gebruiken daarvan zowel aftershave, zeep, doucheschuim als deodorant. Het geeft hen dat luxe gevoel van goed verzorgd zijn. Bij Albert Heijn is die luxe voor iedereen weggelegd. Het juiste vaderdagcadeau is hier dan ook snel gevonden. Aftershave en scheerschuim mogen zich al geruime tijd in een groeiende belangstel- ling verheugen. Maar ook produkten als deodorant, douche schuim, zeep en eau de toilette speciaal voor de man worden steeds populairder. Veel mer- ken brengen dan ook ontstaat er al snel een kakofonie van geuren. Afgezien van het feit dat het zonde is om de geur van uw exclusieve aftershave te verbloe- men door die van een goedkope deodorant, is het effect meestal ook niet bijster welriekend. Daarom schaadt over- daad voor een keertje nu eens niet. een complete verzor- gingslijn uit. Want steeds meer mannen vinden het heerlijk zich van top tot teen te hul- len in hun favoriete geur. Deodorant en aftershave van een merk Er is nog een reden waarom het de voor- keur verdient zowel zeep als deodorant (om maar een voorbeeld te noemen) van een merk te gebruiken. Doet u dat namelijk niet, dan eau de toilette. Ook Gammon heeft naast zijn aftershave zo'n deodorant/eau de toi lette. Gekozen kan wor den uit het frisse, spor- tieve Fresh Feeling en de elegante, klassieke geur van Musk Motion. Voor elk wat wils Mannen die van klas sieke zaken houden en prijs stellen op be- schaafde kwaliteit ko- men als vanzelf bij het deaux-rood/zwart/- goud geeft het geheel een waardevolle uit- straling. Die op zich weer uitstekend past bij de geur zelfcitrus- achtig, enigszins zoetig maar niet echt zwaar. De deodorant spray, zeep en luxury douche (ook als badschuim te gebruiken) zijn even- eens uitgevoerd in bor- deauxrood met goud- kleurige bedrukking. Blue Stratos daarente- schuim, de haren wast hij met frequent-use- shampoo, mild genoeg tershave en douche/- shampoo. Stuk voor stuk met die karakte- Bij Albert Heijn vindt u een complete verzor- gingslijn o.a. van de merken Blue Stratos, Denim en Men's Own. Wie om wat voor reden dan ook zeep of deodo rant gebruikt van een ander merk dan z'n af tershave doet er in dat geval goed aan iets te kiezen dat zo neutraal mogelijk ruikt. Voor de man die al wel aan deo dorant maar niet aan aftershave is gewend, is Axe bij voorbeeld eenuitkomst: een deo dorant, geurig als een chic ogende Men's Own terecht. De verpakking alleen al is een lust voor het oog. De kloeke glazen flacons after shave spray en eau de toilette met bordeaux- rode dop zitten beide in een fraaie doos. De kleurencombinatie bor- gen heeft een heel an der karakter. Dat blijkt al uit de frisse, donker- blauwe verpakking. Ook bij dit sportief geu- rende merk kan een man zijn hart ophalen. Onder de douche.baadt hij zich met de zeep of het douche (en bad-) om dagelijks te gebrui ken. En eenmaal schoon blijft het geu- rige effect de hele dag lang behouden dankzij de Blue Stratos stick deodorant, aftershave en eau de toilette. Ac- tieve, sportieve jonge mannen zullen zich heerlijk voelen bij Blue Stratos. Ook stoere binken vin den bij Albert Heijn de geur van hun hartzon- der te ruiken zie je aan de verpakking al welke uitstraling de Denim- man heeft. Een tik- keltje ruig, mannelijk in de ware zins des woords en bovenalzeer zelfbewust. De in de nim overhemd gehulde mannentorso op de ver pakking zegt genoeg. Denim heeft een deo dorant spray, zeep, eau de toilette spray, af- ristieke, stoere Denim geur. Betaalbare cadeautjes Je zou het niet zo met- een denken, maar Al bert Heijn is eigenlijk ook een uitstekende ca- deaushop. Want met Vaderdag voor de boeg is het goed te weten dat u er voor minder dan twintig gulden al een van de boven be- schreven geurige pre sent jes kunt kopen. Zeep van Denim, Blue Stratos of Men's Own is er zelfs al voor nog geen acht gulden. Maar wat ons betreft hoeft u natuurlijk niet alleen vaders te verwennen. Ook man, vriend, broer of collega zal in z'n nop jes zijn met zo'n al- tematieve 'ruiker'. AllerHande 65

Allerhande | 1988 | | pagina 65