VERKADE WASA KNaCKEBRoD GEZOND EN LEKKER TOT DE LAATSTE KRUIMEL Komkommers hebben bij AH een 'jasje' aan Feestrollade gevuld met vruchten Nieuwe homeburger en nieuwe sausmixen Lekker Sctuchog U bent van de komkom mers bij AH gewend dat ze een 'jasje' aan hebben: ze zijn verpakt in krimpfolie. Dat is niet alleen een stuk hygienischer, maar zo wor- den de komkommers bo- vendien beter beschermd tegen tocht. Want daar kunnen ze slecht tegen. Een ander voordeel is dat ze daardoor lekker stevig en sappig blijven en veel beter houdbaar zijn. De ideale bewaartempera- tuur voor komkommers ligt tussen de 12 en 15 graden. Een uitstekende bewaar- plaats voor komkommer is dus een kelder of een koele kelderkast. Heeft u deze niet, leg dan uw komkom mer in het groentevak van de koelkast. Op deze ma- nier zijn de komkommers van AH zeker een aantal dagen te bewaren. Zo rand de feestdagen dus ook rond Pasen - is bij AH naast het brede assortment roliades ook nog een spe- ciale feestrollade verkrijgbaar. Dit is een normale var- kensfiletrollade, die is gevuld met een vruchtenmix van abrikozen en razijnen (zie ook het recept op blad- zijde 10). Die combinatie geeft een extra feestelijk tintje aan deze op zich al lekkere rollade. De gevulde feestrollade weegt tussen de 800 en 1000 gram. In het Homeburger-assorti- ment van Maggi zijn enkele veranderingen aange- bracht. Een nieuwe vlees- mix, de Mix voor Steakbur- gers, komt in de plaats van de kerrieburgermix. De Steakburgermix maakt het iedereen mogelijk om zelf thuis de allerlekkerste burgers temaken. Netals met de overige Homebur- germixen gaat dat als volgt: de inhoud van een zakje vleesmix door een pond on- gekruid gehakt kneden, er vervolgens zes ballen van maken en deze tot mooie ronde schijven vormen. Dan alleen nog even bak- ken. Indeserie sausmixen hebben de mango- en kiwi- sausjes plaats gemaakt voor een ui-komkommer en een koude sateh- sausmix. Tarwe AllerHande 53

Allerhande | 1988 | | pagina 53