EN TROEF sunair z or Puzzel frijzertspel V PRIJS Uw prijs: Met het puzzelwoord dat u vindt met behulp van onderstaande doorloperplusdriegoudentroefzegels.kuntumeedlngennaardeze eerste prijs. Elke spelweek, acht weken lang, is er een winnaar. Hij of zij krijgt een schitterende 15-daagse vliegvakantie voor twee personen naar de Canarische eilanden, ter waarde van 2.500 gulden'Na een rechtstreeksevluchtvanuit Amsterdam, wordtu van hetvliegveldvan Gran Canada naar het beroemde Playa del Ingles gebracht, waar u twee heerlljke weken kunt luieren aan het zwembad van het bungalowpark Vistalmar. Uw bungalow heeft alle denkbare comfort. Vanaf uw terras kijkt u recht op zee. Vertrekdatum op een maandag naar keuze van 2 mei t/m 20 juni of van 22 augustus t/m 10 oktober 1988. *Deze prijs wordt niet in geld uitgekeerd. Sunair verzorgt deze vakantie, zoals Sunair zo veel vliegvakanties verzorgt naar landen rond de Middellandse Zee. En autovakanties naar meer dan 200 bestemmingen. DOORLOPER 0m u een beetie °P we9 te helpen, zijn al enkele letters gegeven. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Van links naar rechts: 1 boterhamstrooisel; boterhamsmeersel - 2 scheepsschade; vliesje; vogeleigenschap; regelmaat - 3 drinkgerei; drinkge- rei; watermerk; kleur - 4 lekkernij; proefzintuig - 5 hoog- staand; teug; ontkenning; bevreesd - 6 huid; Aziatisch land; deel v. e. station; Japans bordspel - 7 een zekere; drank; kippeprodukt; drank - 8 soort brood; gedeeltelijk - 9 winters voertuig; schrijfpen; nagerecht - 10 nauw; schicht; titel; deel v. d. voet - 11 onmeetbaar getal; boterhamsmeersel; insek- teneter - 12 kunstprodukt; smerig; vuur; wijnkleur - 13 schoon; girafachtig dier; koude lekkernij -14 betaalwijze; winterse bezigheid; ingenieur; reinigingsmiddel -15 voed- sel; hoeveelheid; maanstand; eiergerecht. Van boven naar beneden: 1 broodbeleg; wallekant; groente - 2 deel v. e. dag; grote stommiteit - 3 dwaas; overgeseind bericht; aanspreektitel v. e. vorst - 4 zeer; soort verpakking; vertering; kloosterlinge - 5 windstille zijde; slungelachtig persoon; lichte bedwel- ming; op uw gezondheid! - 6 opspringend vochtdeeltje; smakeloos; verheugd; soort koffie - 7 onderricht; etenberei- der; broos, teer; spoorstaaf - 8 hoge berg; in orde; bloem; deel v. h. bestek - 9 naaldboom; water in Friesland; eivor- mig; deel v. e. fuik -10 zoete stof; pi. in Gelderland; gravin van Holland; rivier (Sp.) -11 duivenhok; Sociaal-Economi- sche Raad; hetzelfde; bijzonder groot -12 zuivelprodukt; helium; soort wijn - 13 zware storm; zwaar, sterk; voorzetsel; oosterlengte - 14 lofdicht; insektewapen; watering; weefsel - 15 bloemvak; pi. in Zeeland; het geheel; astatium. Bij juiste oplossing ontstaat in de omlijnde vakjes, die genummerd zijn van 1 tot en met 10, een woord.

Allerhande | 1988 | | pagina 68