En proef een van die andere heerlijke hartige worsten van Unox. Ze zijn tijdelijk in de aanbieding bij Albert Heijn. Dat kan alleen maar Unox zijn. Wat betekent de datum op Pal hondevoer? De data die u op de blikjes Pal heeft aan- getroffen geven niet de houdbaarheid maar de produktiedatum aan. De blikjes zijn on- geopend nog minimaal een jaar na de aange geven datum houd- baar. U kunt het hon devoer dus nog rustig gebruiken. Voor alle duidelijkheid: op het honde- en kattevoer van het AH-huismerk staat echter wel de houdbaarheidsdatum vermeld. Waarom geen grote eieren per zes stuks verpakt? Ons assortiment wordt samengesteld aan de hand van gegevens over de voorkeur van de klant. Uit onderzoek is gebleken, dat de klanten die doosjes eie ren van zes stuks ko pen, 'kleinverbruikers' van eieren zijn. Zij eten over het alge- meen erg weinig eie ren en geven boven- dien de voorkeur aan kleinere eieren. De mensen die vooral gro- tere eieren kopen ge bruiken over het alge- meen vrij veel eieren. Zij kopen daarom ook grotere verpakkingen. Helaas hoort u bij een kleine categorie klan ten op wiens wensen ons assortiment niet helemaal is aangepast. Wat uw vraag over de diepvries betreft, het is beslist niet zo dat zich in alle AH-filialen de diepvrieskasten en -kisten zich vlakbij de ingang bevinden. Vaak treft u die artikelgroe- pen aan bij de ingang die men dagelijks no- dig heeft, bijv. zuivel. Overigens zijn er in elke AH-winkel spe- ciale diepvriestassen te koop, waarin de diepvriesprodukten wel enige tijd buiten de diepvries houdbaar zijn. Deze zijn meer- dere malen te gebrui ken. Rare prijsverhoging van sauzen Voor zover wij kunnen nagaan is de prijs van J 1,89 die u enige tijd voor dit produkt be taalde een zoge- naamde actieprijs ge- weest. De normale verkoopprijs bedraagt namelijk f 2,19. In verband met wat te grote voorraden kan het echter wel eens ge- beuren dat de actiepe- riode stilzwijgend wat verlengd wordt. Daar- mee krijgt de klant het extra inkoopvoordeel van ons doorberekend. Dat is blijkbaar ook het geval geweest in uw filiaal. Zoals gebruikelijk bij Albert Heijn worden de actie-artikelen na de actieperiode niet overgeprijsd naar de Epn - scrabble kan somsheelverras sende woorden ople- veren. Maar wiljejegeeel- schap eens fecht verrassen, dan serveer je ze de nieuweUnox ^^B Gyros-cervelaat met overheerlijke ^B Griekse kruiden of de nieuwe verrukke r lijke Unox Uien-cervelaat. Een lekker. hartig tussendoortje van Unox. Haal er snel een in huis. Gyros..? Dot is lekker! Medio oktober 1987 kocht ik in uw filiaal twee kleine blikjes Pal hondevoer. On- der op de blikjes stonden twee data, resp. 23-6-'87 en 21-8 '87. Ik neem nu aan dat met de genoemde data de houdbaarheid wordt aangegeven. Bete kent dit nu dat de blikjes Pal 2tot4maanden na deze datum nog verkocht kunnen worden? MEVR. I. VANV. O. TEZ. Behorend tot de 1- a 2-per- soonshuishoudens gaat mijn voorkeur uit naar de aankoop van kleine verpak- kingen. De eieren bij voor- beeld zijn te koop in ver- pakkingen van 10 en 6 stuks, maar de doosjes met 6 stuks kan ik alleen maar kopen met maat 5, dus kleine eieren. Men dient er dan 2 te gebruiken i.p.v. 1. De logica hierachter ont- gaat mij. Heel iets anders is de vraag, waarom de diep- vrieskisten zich altijd in een gang aan het begin van de winkel bevinden? Men sjouwt nu met de produk- ten de rest van de winkel at, wat niet echt bevorder- lijk is voor de kwaliteit. MEVR. A.J.L.P. TEE. Als ik boodschapppen doe bij Albert Heijn koop ik vaak sauzen van Calve. Daar betaalde ik weken achtereen j 1,89 per potje voor. Op een gegeven ogen- blik kocht ik 4 potjes, maar toen ik thuiskwam ontdekte ik tot mijn stomme verba- zingdatik nu f 2,19 per potje betaald had. Ik vind dat een waanzinnige prijs verhoging en vraag me dan ook af, of dit zomaar kan. Het potje is niet grater en op de andere potjes stond ook niet dat het een spe- ciale aanbieding was. MEVR. J.S.TEL 60 AllerHande

Allerhande | 1988 | | pagina 60