SCHOONNAKEN IS NIET LEUK, DUS NOEIHET ZO EFFICIENT MOGELIJK ONDERZOEK ONDER NEDERLANDSE HUISVROUWEN: Honderden vrouwen deden onlangs mee aan een onderzoek naar schoonmaken in huis. Zulke onderzoeken zijn belangriik, want zo kan het assortiment schoonmaakartikelen in de AH-winRefs optimaal worden aangepast aan de wensen van de klanten die ermee werken. De belangrijkste uitkomsten uit het onderzoek zijn: het grootste deel van de vrouwen - want het zijn toch overwegend vrouwen die de huishouding doen - houdt van een schoon huis. 'Een schoon huis is een gezellig huis,' is een door velen onderschreven stel- ling. De meeste vrouwen maken er dan ook veel werk van om hun huis schoon te houden. Maar, zeggen ze vrijwel unaniem, erg leuk werk is het niet. Interessant is dat bijna niemand van de ondervraagden zei een hekel aan het huishouden te hebben. Schoonmaken mag dan niet zo leuk werk zijn, het resultaat is wel erg bevredigend, zo concluderen de meesten. Schoonmaken moet efficienter kunnen Uit de resultaten van het onderzoek is een duidelijke conclusie te trek- ken. Aan schoonmaken valt niet te ontkomen, maar het moet wel zo efficient mogelijk gebeuren. Dan is het resultaat, een schoon en leef- baar huis, extra snel bereikt. Bij Albert Heijn wordt serieus ge- keken naar de uitkomsten van zo'n onderzoek. Biedt AH wel een com- pleet assortiment van de juiste schoonmaakartikelen? Wat kan AH ertoe bijdragen dat er inderdaad zo efficient mogelijk kan worden schoongemaakt? En, zeker niet het minst belangrijk, is de prijs van de bij AH verkrijgbare produkten in verhouding tot de kwaliteit? Om die laatste reden biedt AH naast een uitgebreid assortiment schoon maakartikelen van de bekende merken een flinke keuze in produk ten van het huismerk Albi. Het totale aanbod is zodanig dat het schoonmaken inderdaad steeds effi cienter kan worden aangepakt. Er komen steeds meer speciale schoonmaakprodukten voor spe ciale doeleinden. Inhoud en verpak- king worden daarop afgestemd. Recente ontwikkelingen zijn pro- dukten als WC Eend en Tolet Fresh, die het schoonmaken van het toilet - toch een van de minder aangename klussen in huis - een stuk makkelijker maken. Een ander voorbeeld is een produkt als U/assex multireiniger, waarmee gladde oppervlakken snel en goed zijn te reinigen. Even spuiten (er zijn ook voordelige navulflacons waarop u het spraygedeelte van de eerst aangeschafte fles kunt schroeven), uitwrijven, klaar. Nog zo'n voorbeeld: Spidi, een pro dukt dat helemaal is samengesteld om snel vuil, vet en vlekken te lijf te gaan. Vemieuwd: Albi Allesreiniger zonder fosfaten Met de uitkomsten van het onder zoek in het achterhoofd ontwik- kelde AH daarom een vemieuwde Albi allesreiniger. De verpakking is vemieuwd, waardoor het schenken makkelijker gaat, maar wat veel belangrijker is: ook de samenstel- ling werd aangepast aan de wensen van de ondervraagde klanten. De vemieuwde Albi allesreiniger is nu fosfaatvrij, terwijl er bovendien een derde soort is toegevoegd: met citroen. Voortaan zijn er dus drie allesreinigers van Albi: normaal, met ammonia en met citroen. Vanzelfsprekend volgt AH ook de ontwikkelingen van de bekende merken op de voet. Dus vindt u ook de vemieuwde Andy allesreiniger in de schappen van AH. A1 die veranderingen hebben maar een doel: schoonmaken in huis ple- zieriger, efficienter en makkelijker maken. Voor de afwas vindt u alle belang- rijke merken in de nieuwste samen- stellingen naast het 'huisaltematief' Albi super. En voor allerhande schoonmaakklussen kunt u natuur- lijk kiezen voor een vloeibare zeep, vemieuwd van Oriehoek of van het huismerk Albi Want dat was ook een van de bijzondere uitkomsten van een onderzoek: jongere vrou wen gebruiken gemiddeld vaker al- lesreiniger, oudere vrouwen vaker vloeibare zeep. Voor de gootsteen, wastafels en dergelijke is er een vloeibaar schuurmiddel (bij voorbeeld Jif of Albi). Voor spiegels en ramen is er Albi spiritus. En voor bij voorbeeld de binnenkant van de wc-pot is er Albi bleekmiddel. Afstoffen gaat beter met de AH Stofdoekspray. Onderzoeken komen terug Had u verder nog iets nodig? Aan dweilen, schuursponsjes, borstels, sponzen, zemen en bezems kan AH u ook helpen. Inderdaad, een assor timent dat er mag wezen. Als't aan AH ligt blijft dat zo, mede dank zij de mening die klanten geven. Want die onderzoeken komen regelmatig terug! X- Twee produk ten die het schoonma ken van het toilet een stuk makke- lijker maken Gladde oppervlakken snel gereinigd met Glas- sex, goed gestoft met AH stofdoekspray Vloeibarezeep blijft bij veel vrouwen popu- lair voor aller hande schoon maakklussen vloeibare JTGbrCERlNE Vemieuwde al lesreiniger van Albi (nu ook met citroen) en van Andy mtt citroen AllerHande 59

Allerhande | 1988 | | pagina 59