ALLERLEI AH diepvries Italiaanse maaltijden, nu ook geschikt voor magnetron Lekker en lekker makkelijk: zuurkool! Q^| Barossa Valley, 'n zachte, voile rode kwaliteitswijn uit Australie, fles 1 liter Wa Soort Bereiding Zuurkool In pan met water 25 tot 30 minuten f 0,69 Nietwassen naturel koken, eventueel witte wijn of ap- pelsap toevoegen Gekookte In pan met kokend water ca. 10 mi- f 1,25 Niet geschikt voor salades wijnzuurkool nuten verwarmen (met verpakking) Kruiden- Inpanmetwater25tot30minuten {1,25 Nietwassen. Bevatkummel, zuurkool koken. jeneverbessen, mosterdzaad, peper, zout en een melange van fijne gedroogde groenten Wijnzuurkool In pan met water 25 tot 30 minuten koken. Italiaans eten is erg popu lar in Nederland. Ook bij AH is dit merkbaar, want het diepvriesassortiment Italiaanse maaltijden is erg in trek. Na ruim een jaar verkoop heeft Albert Heijn dit assortiment nog eens nader bekeken en op ver- schillende punten verbete- ring aangebracht. Tot nu waren er drie ver- schillende Italiaanse maal tijden: lasagne verdi (groene pasta met ham en kaas), cannelloni (pasta ge- vuld met gehakt overgoten met tomatensaus) en tagliatelle (lintmacaroni met ham en champignons). Deze drie maaltijden zijn verbeterd qua receptuur. Daarnaast is het assorti ment uitgebreid met een vierde Italiaanse diepvries- maaltijd: lasagne Bologne- se. Dit gerecht bestaat uit laagjes pasta met daartus- sen de bekende Bolognese- saus, een Italiaanse ge- hakt-tomatensaus. Ook de verpakking heeft een duidelijke verandering ondergaan. In plaats van in een aluminium schaaltje zitten de maaltijden in een kunststof verpakking, waardoor zij nu zowel in de oven als in de magnetron kunnen worden verwarmd. In de magnetron zijn de maaltijden, zo uit de diep vries, in ca. 10 minuten he- lemaal warm. Op de ver pakking vindt u een uitge breid bereidingsadvies. De prijs van de Italiaanse maaltijden verandert niet, die blijft f 4,50 voor 400 gram. Dit is voldoende als hoofdmaaltijd voor een per- soon. En de nieuwe lasagne Bolognese kost f 3,95. Eveneens in magnetronver- pakking zit de diepvries-ka- beljauw in kaassaus. Dit ge recht zit ook in een 400 gramsverpakking en is vol doende voor twee perso- nen. De prijs is f 6,95. AllerHande 57 Wilt u lekker zuurkool eten, dan kunt u het zich bij AH makkelijk maken. U kunt kiezen uit vier soorten in handige verpakkingen. Op elke verpakking staan een of twee leuke recepten. Met uitzondering van de naturel zuurkool zijn de soorten verpakt in aluminium zak- jes, waardoor de smaak be- ter bewaard blijft. Alle vier de soorten zuurkool heb- ben een uitlekgewicht van 500 gram. Prijs Bijzonderheden f 0,98 Niet wassen. Zacht van smaak

Allerhande | 1988 | | pagina 57