man)] ALLERLEI m* Feestelijklekker Nog sneller optafel: - voorgebraden schnitzels Geen fosfaten in afwasmiddelen Nil per 100 gram Met Stegeman Oriental, een bijzondere, pittige cervelaat. Helemaal op smaak dank- zij een melange van Orientaalse kmiden. Een traktatie op boterham en broodje, jtbdfk een succes als snack, ya Probeer zelf die pittige Stegeman Oriental! E VLEESWAREN Stegeman B.V.. Deventer. Tel. 05700-39393 Nutroma koffiemelkbeeft zijn assortiment uitgebreid met een nieuwe verpak- king. Omdat niet iedereen dezelfde hoeveelheid kof- fiemelk gebruikt, heeft Nu troma hiervoor een prima oplossing bedacht een schenkpak met een inhoud van 340 gram (in plaats van 500 gram). Geheel nieuw hierbij is de unieke doseeropening. Door het wegtrekken van een lipje komt er een schenkgaatje vrij. Het pak is daarom nu zonder schaar te openen, doseert heel nauwkeurig en zonder morsen en is han- dig in gebruik. Het nieuwe pak met een kleinere inhoud heeft een zeer handig formaat, waar- door u het gemakkelijk kunt opbergen in de koel- kast. Bovendien bent u door de kleinere inhoud-ook langer zeker van een zo vers mo- gelijk produkt. Nutroma koffiemelk in 340 grams- verpakking is te koop in de varianten Romig(] 1,79) en Halfvol{1,49). Nieuw bij AH zijn voorge braden varkensschnitzels. U vindt ze kant en klaar in de koelvitrine, verpakt op het bekende witte schaaltje, of los aan de be- dieningstoonbank. U hoeft ze alleen nog op te war- men: aan beide zijden twee minuten in boter of marga rine in de koekepan of in totaal drie minuten in de frituur (op 180°C). De extra-snel-klaar schnit zels zijn gemaakt van 100% varkensvlees, gepa- neerd en wegen ca. 80 gram per stuk. De prijs is 1,69 per ons(dat komt neer op ongeveer f 1,25 per stuk). Deze voorgebraden schnit zels zijn de voorlopers van een uitgebreider assorti ment voorgebraden vlees. In de nabije toekomst zul- len bij Albert Heijn cordon bleu en enkele soorten rundvlees volgen. Bij deze produkten zal de besparing in de bereidingstijd nog groter zijn. Het AH-huismerk Albi en alle andere bekende mer- ken afwasmiddel die bij AH verkrijgbaar zijn bevatten geen fosfaten. Regelmatig vragen AH-klanten hier- naar, mede omdat de verpakkingen hierovergeen uit- sluitsel geven. Vaak wordt een verbinding gelegd naar de Albi-was- middelen, die sinds enige tijd voor het meren- deel fosfaatvrij zijn. Afwasmid delen - en zeker de bij AH verkrijgbare soor ten - zijn altijd al fosfaatvrij geweest. Voor het goed schoonmaken van de vaat is toevoeging van fosfaten nooit noodzakelijk geweest. AllerHande 43

Allerhande | 1988 | | pagina 43