ALLERLEI SILVO SURINAMESE ZILVERVLIESRUST. i GEHEIM Z Toch koffie voor het slapen gaan Honingeters samen in Mellonieboek Coupe Soleil zonder ammonia i lvervlies| rijst Mellona SILVO -cjinaamse Heel veel mensen drinken 's avonds geen koffie, om- dat ze anders niet goed in slaap kunnen komen. Kof fie bevat van nature ca- felne. Juist deze cafe'ine zorgt voor een pittige smaak, maar kan ervoor zorgen dat u minder ge- makkeiijk in slaap valt. Voor deze 'slechte slapers' die's avonds toch graag een kopje koffie willen drin ken is er cafeTne-vrije koffie te koop. Bij AH is hierin veel keus: van eigen merk Perla Mild (f 3.50) en Mocca (f 4,20), Decafe van Douwe Egberts (J 3,79) en Koffie Hag (f 3,75). Alle viergemalen koffie in een 250 grams pak. Wilt u nu alleen voor een persoon een kopje cafe'ine- vrije koffie zetten, dan is er ook cafe'ine-vrije oploskof- fie of Kleintje koffie. Daarnaast kunt u ook kie- zen voor de altematieve koffievervangervan Zonna- tura: Vruchtenkoffie in stant. Dit produkt heeft de- zelfde gebruiksaanwijzing als oploskoffie. De mooiste, leukste, beste verhalen over Mellonie, het land waar de honing van Mellona vandaan komt, worden gebundeld in het grote Mellonie-Verhalen- Boek. Die verhalen moeten worden geschreven door de mensen die Mellona-honing eten. Op de actiepotten die eind februari in de winkel staan, staat alle informatie over deze bijzondere actie. De wedstrijd is ingedeeld in drie leef- tijdscategorieen: 6 tot 12 jaar (van deze groep zijn ook tekeningen welkom), 12 tot 17 jaar en 17 jaar en ouder. Het Mellonie-boek met de mooiste verhalen en teke ningen wordt in het najaar van 1988 uitgegeven en zal dan in de boekhandel ver- krijgbaar zijn. Mellona-ko- pers kunnen het boek dan tegen een gereduceerde prijs kopen. De winnaars krijgen het uiteraard toege- stuurd. andrani COUPE I-7QM1M3? AMMtfVIA j 8U3EUCV Een kieurtje in je haar is weer helemaal in de mode. Tegenwoordig hoef je daar- voor niet meer naar de kap- per. Dat kan nu gewoon thuis gebeuren, want de keus in haarkleurmiddelen is groot. Ook bij Albert Heijn vindt u een haarkleurassortiment, van echte verf tot produk- ten die alleen zorgen voor een tijdelijke kleurverande- ring. Nieuw in dit assorti- ment is 'Coupe Soleil'van Andreion. Een uniek pro dukt, want deze Coupe So leil bevat geen ammonia. Daardoor is het plezierig in gebruik (want het ruikt prettiger) en mild voor het haar. Het kan worden gebruikt voor lichtblond tot zwart haar. In de verpakking vindt u alles wat nodig is voor een complete behan- deling (f 17,95). - Als u rijst neemt, bijvoor- beeld voor de nasi, moet u deze nemen. Deze heeft z'n schilletje behouden. Daar door zitten belangrijke stof- fen (eiwitten en vitamine B) er nog in. 't Is bovendien goed voor de spijsvertering. En stukken lekkerder. Want zo'n schilletje maakt een heel verschil. AllerHande 7

Allerhande | 1988 | | pagina 7