W- WM rifliFUti fer 41 - week 39. Thema Nummer 35 - week 3. Thema: gezond eten Nummer 3.6 - week 8. Thema: vlees Nummer 42 - week 44. Thema: Chinese keuken. Nummer 40 - week 34. Thema: koken voor jezelf. Nummer 43 - week 50. Thema: kerst. Nummer 38 - week 20. Thema: asperges/voorjaarsgroenten. Nummer 37 - week 12. Thema: pasen. Nummer 43 - week 50. Thema: kerst. Veel feestelijke kerstmenu's, kerstversieringen om zelf te maken, uitrekenen van joules en calorien van gerechten. Feestelijke make-up. Tussentijdse wijzigingen voorbehouden. Redactionele kalender 1988. Nummer 35 - week 3. Thema: gezond eten. Gezonde altematieven voor hettraditionele koken. Bijvoorbeeld bouillons, maaltijden zonder vlees, vlees grillen, slanke toetjes en hapjes. Koken met"slanke"technieken [andere ingredien- ten en/of manieren). Verder: gestoomde broodjes, citrusfruit vullen en hoeveel is weinig zout Met een gezond gebit eet je lekkerder. Nummer 36 - week 8. Thema: vlees. Gevarieerde vlees recepten, info over braden en snijden van verschillende vleessoorten. Verder: groenteschotels, binden van sausen en soepen door middel van groentepurees en 5 variaties op chocolademelk. Hoe krijg je voldoende vitamines binnen. Hygiene in huis. Nummer 37 - week 12. Thema: pasen. Feestelijk paasbuffet en een bijzonder paasdiner, paastafels decoreren en eetbare decoraties maken. Verder: eenpans ovenschotels, verschil tussen sudderen en stoven, bakken en braden, soezendeeg maken en gezonde altematieven voor het zelf bakken. Kattevoeding. Nummer 38 - week 20. Thema: asperges/voorjaarsgroenten. Voorgerechten, soepen en hoofdgerechten met asperges, voorjaarsgroenten. Verder: gegrild vleesrecepten, Isoorten en techniek), vismousse maken en gevulde flensjes. Sport en voeding. Lichaamsverzorging voor mannen. Nummer 39 - week 26. Thema: Italiaans eten. Italiaanse voorgerechten, hoofd- en nagerechten. Informatie over de soorten pasta. Verder: maaltijdsalades jvisconservenl, inmaken yarn's, pickles) en ijs-gerechten. Hygiene in de keuken. Zomerse huid- en haarverzorging. Nummer 40 - week 34. Thema: koken voor jezelf. Complete snelle hoofdgerechten voor een persoon op basis van convenience produkten. Keuken uitrusting/voorraadje voor kamerbewoners. Verder: soepen uit vakantielanden, uitgebreide thee en samenhang vet en vitaminen. Najaars modekleuren. Nummer 41 - week 39. Thema: wijn. Informatie over AH wijn-assortiment en zoete wijntoetjes. Verder: hartige taarten met kaas, vleessausen o.a. bij biefstuk biefstuk bakken, zelf pate maken en calcium in de voeding. Voeding voor kleine huisdieren. Nummer 42 - week 44. Thema: Chinese keuken. Hedendaagse Chinese recepten. Verder: koken met yoghurt, informatie overde soorten yoghurt, binden met eieren, cola recepten en ijzer in de voeding. Sfeer verlichting in huis.

Allerhande | 1988 | | pagina 58