De winkeimandjes zijn terug bij Albert Heijn Uitloting Ceehorn-obligaties SERVICE EN INFORMATIE ALLERHANDE ALLERHANDE Het winkeimandje is bij Albert Heijn in ere hersteld. Uit een onderzoek dat is gehouden onder de klanten van AH kwam naar voren dat veel mensen de beschikbaarheid van de mandjes op prijs stellen. Zeker voor de klanten die wat minder boodschappen hoeven te doen blijkt het mandje vaak de voorkeur te hebben boven de winkelwagen. Verschijnt negen maal per jaar Uitsluitend gratis verkrijgbaar in alle AH-winkels Correspondentie: AllerHande, Antwoordnummer 250, 1500 VC Zaandam (Postzegel niet nodig) Uitgever Albert Heijn bv, Zaandam Redactionele realisatie: VNU Media Partners bv, Amstelveen Druk: Rotogravure Etten, Etten-Leur 0 1988 VNU Media Partners bv Niets van deze uitgave mag, in welke vorm en op welke wijze dan ook, worden overge- nomen zonder voorafgaande schriftelijke toestemming van de uitgever. VOORDELIG SPAREN METAH-ZEGELS ledere klant van AH kan voor elke gulden die aan boodschappen wordt be- steed, een zegeltje van 10 cent kopen. Deze spaarze- gels kunnen in een speciaal spaarzegelboekje worden geplakt. Na een totale be- steding van 490 gulden en het plakken van 490 zegels is het zegeiboekje vol. Het heeft dan dus een waarde van 49 gulden. Wanneer het bij de kassa wordt inge- wisseld, betaait de cassiere echter contant 52 gulden uit. En omdat het niet zo langduurtom 490 zegels te sparen, betekent dat al met al een rente die niet te verwaarlozen is! RECEPTEN VOOR VIER PERSONEN De in dit blad vermelde re- cepten zijn, tenzij anders wordt vermeld, bedoeld voor vier personen. De bij de recepten vermelde prijs per persoon (of per portie) is een richtprijs. Door gerin- gere of grotere aanvoer van ingredienten kan de werke- lijke prijs wat hoger of lager uitvallen. In de meeste AH-winkels vindt u de mandjes meteen na hetklaphekje dat toe- gang geeft tot de winkel. Bij het afrekenen aan de kassa houdt de cassiere het mandje achter. Het is dus niet toegestaan, zoals dat met de winkelwagen wel gebeurt, het winkeimandje mee naar buiten te nemen. Kleine hoeveelheden, kleine verpakkingen Dat Albert Heijn rekening houdt met de kleinere huis- houdens, blijkt uit hettoe- nemende aantal produkten in geringe hoeveelheden en kleine verpakkingen. Op die manier probeert AH tege- moet te komen aan de spe- ciale eisen die alleenstaan- den en tweepersoons huis- houdens aan 'modem win- kelen' stellen. Vers in bijna elke gewenste hoeveelheid In principe zijn alle verse produkten verkrijgbaar in de door de klant gewenste hoeveelheden, uiteraard al- les in redelijkheid. Het Bedien U Zelf-systeem op de groente- en fruitafde- ling maakt het u mogelijk om veel soorten groente en fruit in elke gewenste hoe veelheid zelf af te wegen. In enkele gevallen gaat dat wat moeilijker. De sinaas- appels zijn bij voorbeeid niet alleen in grote netten, maar ook in netjes met drie stuks verkrijgbaar. Maar u kunt ook zonder bezwaar een netje te openen en die ene sinaasappel die u no- dig heeft af te wegen, Zo kunt u bijvoorbeeld ook een halve kool meenemen. Er is veel mogelijk, maar uiter aard alles in redelijkheid. Een halve paprika of een halve komkommer is om begrijpelijke redenen niet mogelijk. Vlees en vieeswaren voor elk huishouden In AH-winkels met een sla- gerij met bedieningstoon- bank kunt u vrijwel alle soorten vlees in elke ge wenste hoeveelheid krijgen. Daar hoeven we het dus niet verder over te hebben. In de winkels waar alleen voorverpakt vlees'in de koeling' verkrijgbaar is, is dat wat moeilijker. Toch zijn steeds meer soorten vlees per een of twee stuks verpakt, van biefstuk tot karbonade, van rundertar- taar tot entrecote. In totaal meer dan zeventig soorten vlees, zodat u zowel door- deweeks als bij feestelijke gelegenheden volop keus heeft. Voorverpakte vieeswaren kunnen niet worden ge- opend en zijn dus alleen verkrijgbaar in de hoeveel heden zoals ze in de koe ling liggen. Meestal zijn dat porties van ruim een ons. In AH-winkels met een be- dieningstoonbank voor vieeswaren kunt u echter zonder schroom een half ons laten afwegen. Voor mensen die een gevarieerd worstassortiment op prijs stellen, is erook Auf- schnitt, gekookte of ge- droogde worst. En nu we het toch over broodbeleg hebben: in AH- filialen met een kaaswin- keltje is elke gewenste hoe veelheid te koop. In de koe ling is een stuk kaas van ca. 350 gram de kleinste hoeveelheid. Wel zijn er kleine pakjes gesneden kaas. Nog meer keus in de toekomst Zo biedt AH talloze produk ten in kleine hoeveelheden. Wist u bij voorbeeid dat er ook een klein pakje room- De NV Ceehom deelt mee dat er in december 1987 weer een uitloting heeft plaatsgevonden van de 8V2 -13% obligaties 1971 per 1977/1997. Bij het ter perse gaan van deze AllerHande was het resultaat van deze twaalfde uitloting nog niet bekend. Een en ander is wel ver meld op de raambiljetten, die vanaf 1 februari 1988 in boter (125 gram) van het AH-huismerk bestaat? En drie soorten wijn in kleine flesjes van liter? Het is onmogelijk hier alle produkten te noemen, maar als u tijdens het win- kelen oplet, zal blijken dat de keus groot is. Bovendien mag u van AH verwachten dat die keus in de toekomst nog grater zal worden. Daar kunt u op rekenen! NIET GOED, GELD TERUG Wanneer u met een klacht over een bij AH gekocht produkt bij de bedrijfsleider (of de servicebalie) van het AH-filiaal aanklopt, krijgt u onmiddeilijk het voile aan- koopbedrag of een nieuw produkt terug. (U dient daarvoor wel het artikel met de aankoopbon mee te nemen.) Bovendien wordt onder- zocht hoe het tot uw klacht kon komen. Zo nodig wor den maatregelen getroffen om herhaling te voorko- men. Zo geeft AH inhoud aan het begrip onvoorwaar- delijke kwaliteitsgarantie. DE RECLAMECHEQUE EN HET STERRETJE* Soms is de voorraad aan- biedingen al op, terwijl er nog klanten van willen pro- fiteren. In dat geval kunt u bij de kassa een reclame- de AH-filialen zullen han- gen. De uitgelote obligaties van f 100,- en J 1000,- nomi- naal, voorzien van alle nog niet verschenen coupons, zijn a 110% aflosbaar op 1 februari 1988 en betaal- baar bij de Amsterdam-Rot terdam Bank N.V. te Am sterdam, Rotterdam, Den Haag en Zaandam en bo vendien ten kantore van de cheque krijgen, waarmee u een week later - als de voor raad tegen de normale prijs weer is aangevuld - toch dat artikel tegen de aanbie- dingsprijs kunt kopen. Dit geldt niet voor eenmalige aanbiedingen: die herkent u aan een sterretje in de advertentie. VERKRIJGBAARHEID PRODUKTEN Produkten waarvoor in Al lerHande wordt geadver- teerd, kunt u in alle AH- winkels kopen, behalve als er kleine omcirkelde cijfers bij staan. Dan zijn die pro dukten alleen verkrijgbaar in AH-winkels waar u op de deur een van die cijfers ziet. De ingredienten van de re cepten in AllerHande zijn in principe verkrijgbaar in alle winkels met een 3,4 of 5 op de deur. Incidenteel kan het voorkomen dat een re- dactioneel genoemd pro dukt alleen in een winkel met een 4 of 5 op de deur verkrijgbaar is. AANBIEDINGEN GELDIG VAN 21T/M30JANUARI 1988 Reclameprijzen die u in ad- vertenties in dit blad tegen- komt, zijn geldig van don- derdag 21 tot en met zater- dag 30 januari 1988. NV Ceehom, Westzijde 37 in Zaandam. Uitgelote obli gaties kunnen ook ter in- casso worden ingeleverd bij fiiialen van Albert Heijn. Van de in voorgaande jaren uitgelote obligaties zijn nog niet alle stukken ter verzil- vering aangeboden. Bij de kassa's kunt u een nummeropgave krijgen van alle tot en met heden uitge lote obligaties. AllerHande 55

Allerhande | 1988 | | pagina 55