Probeer en prof iteer Tijdelijk/10,-kortincj bij Qofommibabyprodukten. MuMQwk babyprodukten u zuiveren zacht punt van het hoomtje. Afhankelijk van de temperatuur kan de hoeveelheid chocolade in de punt wisselend zijn, maar de totale hoeveelheid per hoomtje blijft gelijk. Voor reclame-aanbie- dingen maken we nooit partijen met een afwij- kende kwaliteit. Niet alle genoemde mgredienten bij AH verkrijgbaar Omdat het assortiment bij Albert Heijn van fi- liaal tot filiaal kan ver- schillen, is het inder- daad mogelijk dat sommige benodigde in- gredienten niet in uw filiaal te koop zijn. Dit voorbehoud wordt dan ook in de rubriek 'ser vice en informatie' op pagina 55 van Aller- Hande vermeld. He- laas is hier geen oplos- sing voor. Waarom in Nederland zo weinig keus in diabetes- artikelen? Het is ons bekend dat het assortiment pro dukten bestemd voor diabetici in Duitsland veel groter is dan bij ons. De reden hiervan is, dat in Duitsland de wetgeving op dit punt wat soepeler is. In Ne derland worden erg strenge eisen gesteld aan diabetes-produk- ten. Deze eisen staan geformuleerd in de Warenwet. Sommige diabetespro- dukten die wel in Duitsland volop ver krijgbaar zijn, mogen in Nederland niet ver- kocht worden. Deze be- vatten namelijk een bepaald percentage fructose, wat diabetes- produkten volgens onze wetgeving niet mogen bevatten. Het is niet onmogelijk dat de Nederlandse. wetgeving op dit punt in de toekomst soepe ler zal worden. Veran- dering van wetten kost in de praktijk echter veel tijd. Hoeveel procent rechtsdraaiend melkzuur in AH- biogarde? De AH-huismerk bio garde produkten be vatten minimaal 90% rechtsdraaiend melk zuur. Prijs op sluitzegel Pralines onhandig U hebt volkomen gelijk dat het bezwaarlijk is dat de prijs op de sluit zegel staat wanneer men de bonbons ca deau wilt geven. Ge- lukkig zijn inmiddels de prijsetiketjes van de bonbons geperfo- reerd, zodat het prijs- gedeelte zonder be- schadiging verwijderd kan worden. Regelmatig maak ik de smakelijke recepten uit Al- lerHande klaar. Tot mijn spijt zijn echter niet alle in- gredienten bij de Albert Heijn hier verkrijgbaar. Is daar mischien een oplos- sing voor? MEVR. M.V.-K. TES. Graag zou ik van u willen weten waarom er niet meer artikelen voor diabetici in uw winkel verkrijgbaar zijn. Ikkom haast elke dag in uw winkel en er is nooit iets lekkers te krijgen voor mensen met suikerziekte. In Duitsland daarentegen is van alles te koop: vele soor- Wilt u iets meer weten over produkten die bij AH te koop zijn of over andere zaken die u bij AH tegenkomt? Schrijf het ons: AllerHande, Antwoordnummer 250, 1500 VC Zaandam (geen postzegel). Vragen die voor een groter publiek interessant zijn, worden in deze rubriek gepubliceerd. Alle briefschrijvers krijgen persoonlijk antwoord. ten jam, cakemeel om cake te bakken, marsepein. Te veel om op te noemen. Waar ligt dit nou aan dat deze artikelen voor diabe tici hier niet verkrijgbaar zijn? MEVR.K.K.TEW. Graag zou ik willen weten hoeveel procent rechts draaiend melkzuur uw nieuwe AH-huismerk bio- garde produkten bevat. Het kiezen van het voor mij juiste biogarde produkt (met het hoogste percen tage rechtsdraaiend melk zuur) wordt er niet makke- lijker op met zo'n groot aanbod van biogarde pro dukten. MEVR.J.S. TEIJ. De Belgische bonbons van Albert Heijn zien er heerlijk uit en zijn leuk verpakt. Het is aileen jammer dat de prijs op het sluitzegel staat. Dit weerhoudt mij ervan zo'n mooie doos te kopen en aan iemand cadeau te geven. Kan deze doos nu niet anders geprijsd wor den zodat de prijs makkelij- ker te verwijderen is? MEVR. T.K. TEl Als u regelmatig babyverzorgingsprodukten koopt, hebben wij een leuke aanbieding voor u. Want tijdelijk krijgt u bij Johnson's baby produkten een speciale AH-cadeaubon t.w.v. f 10,-. Alles wat u hiervoor moet doen is 4 streepjeskodes van de verpakkingen uit- knippen en aan ons opsturen. Deze streep jeskodes zitten o.a. op de bij AH verkrijgbare Johnson'sverpakking- en. Op de shampoo, ook voor uzelf. Want Johnson's babyprodukten zijn goed voor kleine en grote mensen. En de spe ciale cadeaubon van AH kunt u ook besteden bij de A.C. Restaurants, Alberto, Etos, Miro en Toko. Dat is dus snel verdiend en u kunt nog kiezen ook. lotion, olie, schuim- bad.zeepenopde bibsdroog-luierinleg. Allemaal even zuiver en zacht. Voor uw baby natuurlijk maar ijo&mom <JoAm«oW> 'Jotawtmi 4^ Ja, stuurt u mij de AH cadeaubon t.w.v. f 10,-. De 4 streepjeskodes sluit ikbijdezebonin. Naam: Ad res: P/code: Woonplaats: Stuur deze ingevulde coupon* en de 4 streepjeskodes in een gesloten en voldoende gefrankeerde envelop naar: Johnson's Allerhande-aktie, Postbus 757,3800 AT Amersfoort. *Max. 1 inzending per gezin toegestaan. Deze aktie is geldiq tot 19 maart 1988. AllerHande 53

Allerhande | 1988 | | pagina 53