oetker] Als u zich weleens afvraagt hoe oma vroeger zulke lekkere bruine kerstkoek, plumcake of rumtaartjes bakte, dan zou u eigenlijk nu pen en schaar moeten pakken... oetker: kwaliteit is het beste recept. kunt genoemde bakjes evenwel gerust gebrui- ken in de vriezer als u er voor de zekerheid nog een plastic zakje omheen doet. Zo kan er volgens ons niets mis gaan. Mini-advertenties plaatsen in AllerHande? Door de lange tijd die verloopt tussen de aan- levering van de kopij en de verschijning van AllerHande, is het niet meer mogelijk zo'n ru briek te beginnen. Men moet de teksten dan veel te lang van tevo- ren inleveren. Voor het Paasnummer van 1988 is bij voorbeeld nu de kopij al ingeleverd. Voor de goede orde wijzen wij u erop dat in de meeste filialen van Albert Heijn een advertentie-bord aan- wezig is, waarop gratis advertenties kunnen worden bevestigd. Mis- schien kunt u hier ge- bruik van maken. Kerstdiner door verschillende dochters Wat een leuk idee om ieder een deel van het diner klaar te maken! Wij zijn blij dat wij daar ons steentje aan hebben kunnen bijdra- gen en wij hopen dat dat nog bij veel feeste- lijk diners het geval zal zijn. Wij blijven ons best doen. In ieder ge val geven we uw leuke suggestie graag voor dit jaar door. Graag brede kassa-uitgang aanduiden Momenteel wordt de aanduiding van de 'bre de' kassa onderzocht. Wij hopen op niet al te lange termijn in al onze filialen via een bordje aan te geven welke kassa geschikt is voor rolstoel of kinder wagen. Het is dan wel de bedoeling dat deze kassa ook altijd bezet wordt. Als vet niet schuimt, is het bedorven In AllerHande 31 stond o.a. als antwoord op de vraag 'Hoe lang gaat frituurvet mee?': wan- neer het vet schuimt tijdens het verhitten, dan is dat een teken dat het vet bedorven is. Dit moet zijn: wan- neer het vet niet schuimt dan is dat een teken dat het vet be dorven is. U kunt hier straks re- kening mee houden bij het bakken van de olie- bollen. Zo ontvangt u het unieke oetker receptenboekje. Stuur een girobetaalkaart, euro-ofbankcheque t.w.v. f. 3,95, samen met de bon in een gefrankeerde enveloppe aan: oetker receptenboek actie,Postbus8103,6710ACEde.Hetboekje kost slechts f. 1,95 indien u ook nog twee streepjescodes uit willekeurige oetker verpakkingen meestuurt. B OBJ Stuur mij het receptenboekje van oetker uit de jaren '20. I Naam: Straat en huisnummer: Postcode en woonplaats: Een aantal jaren geleden was het mogelijk om als vaste klant van AH een mi- niadvertentie te plaatsen in het blad de Huispost van AH. Is het nu niet mogelijk om als service voor deze klanten zo'n rubriek met vraag en aanbod van twee- dehands artikelen te begin- nen in de AllerHande? Het blad is immers groot ge- noeg! DHR. W.B. TEH. Samen met mijn drie doch ters hebben we vorig jaar een fantastisch kerstdiner gemaakt uit de gratis Aller- Wilt u iets meer weten over produkten die bij AH te koop zijn of over andere zaken die u bij AH tegenkomt? Schrijf het ons: AllerHande, Antwoordnummer 250, 1500 VC Zaandam (geen postzegel). Vragen die voor een groter publiek interessant zijn, worden in deze rubriek gepubliceerd. Alle briefschrijvers krijgen persoonlijk antwoord. Hande. Aangezien we alle- maal'nogalver uit elkaar wonen hebben we ieder een gerecht gemaakt. Het leuke is dat er overal in Ne- derland wel een AH-winkel is, dus hoefden we geen van alien moeilijktedoen met het verwisselen van re ceptee Kortom, het is alle- mal ideaal uitgepakt! MEVR. G.W.-S. TEN. In Allerhande nummer 29 stand een stukje over ge- handicapten die moeilijk bij AH kunnen winkelen, van- wegedetesmallegan- getjes langs de kassa's. In dit opzicht voel ik erg met hen mee, want ik heb het- zelfde ondervonden toen ik namelijk voor het eerst boodschappen wilde afre- kenen met mijn nieuwe kin- derwagen bij me. Pas toen ik al mijn boodschappen had neergelegd, bleek dat de kinderwagen niet langs de kassa kon. Later bleek dat er van de zeven kassa's in de winkel maar een ge- schikt was voor mijn wat bredere kinderwagen. Ik hoop dat het idee, wat die mevrouw uit Allerhande nummer 29 had, wel uitge- voerd wordt, namelijk het ophangen van een bordje boven de beste kassapoort. Nu heb ik nog een verzoek. Ik zou het namelijk prettig vinden als de geschikste kassa ook in de lunchpauze open is. Anders blijven we met hetzelfde probleem zit- ten. MEVR. EP.-V.M. TED. BIJENSTEEK IN SPRINGVORM AllerHande 69

Allerhande | 1987 | | pagina 69